Що привезти з Греції?

Фото - Що привезти з Греції?

З кожної поїздки, а тим більше з закордону, ми намагаємося щось привезти. Тому готуючись поїхати куди - небудь, ми намагаємося заздалегідь вивчити, що можна привезти з того чи іншого місця. Якщо ви їдете до Греції, то перед вами є великий вибір того, що можна купити на пам'ять про цю країну. Так, що можна привезти з Греції?

Греція славиться своїми шубами, маслом, алкоголем, милом, косметикою, солодощами та оливками. Всі ці товари з Греції ви може привезти на батьківщину, на заздрість всім друзям і знайомим.
Шуби

Грецькі норкові шуби користуються великою популярністю серед наших модниць з - за багатства вибору і порівняно невеликої ціни. У порівнянні з китайськими шубами з норки, грецькі шубки відрізняються гарною якістю виробленням і обробкою за останнім словом моди. Так що, якщо ви поїхали відпочивати до Греції, то вам неодмінно варто відвідати, хоча б один з безлічі магазинів, що торгують одягом з хутра. Цілком можливо, що ви не зможете втриматися від приємної покупки.

Масло

Якщо купити шубу зможе не кожен, то придбати смачне і дуже корисне оливкове масло в Греції по кишені кожному туристу. Тим більше, що привезти з Греції, якщо не масло, яке виготовлене в місці зростання оливок.

Масло розрізняється розміром банок, ціною, місцем виробництва. Розкид цін від 3 євро за пляшку до 15-20 за велику каністру 5 літрів. Масло відрізняється кислотністю. Кислотність менше 0,1 підходить для салатів, а більше 0,1 для смаження. Масло ви можете перевозити в літаку, в багажі.

Алкоголь

Найпопулярніший алкогольний напій в цій країні - Метакса. Ціна на неї залежить від зірковості та обсягу пляшки. Також з Греції везуть місцеву анісову горілку Узо. Крім того, можна купити Кагор зі святої гори Афон та грецьку горілку з винограду Ракомелло. Всі ці напої ви можете придбати в сувенірних крамницях, розлиті в пляшки у формі богів Олімпу, у звичайних магазинах і дьюті-фрі. Алкоголь теж здаєте в багаж.

Оливки


Оливки, ось, що спадає на думку, коли замислюєшся над питанням, що привезти з Греції. Оливки слід купувати на ринку або в супермаркеті, там вони продаються на вагу. На базарі вам їх дадуть навіть спробувати, так що ви зможете оцінити смак, перш ніж купити. Упакують їх вам в пластикові контейнери. До речі, смак цих оливок відрізняється від того, що ми звикли їсти, купуючи в магазинах в жерстяних банках. Грецькі оливки дуже солоні.

Сир Фета

Цей сир, також як і оливки, невід'ємний компонент грецького салату. Тому, якщо вже ви придбали оливки, то вам обов'язково потрібно купити справжній грецький сир фету, щоб по приїзду додому порадувати своїх рідних традиційним грецьким салатом.

Косметика

Косметика, мило, засоби по догляду за обличчям і тілом - все це виробляється в Греції на основі оливкової олії і продається практично на кожному кроці: в крамницях, магазинах, аптеках, ринках. Звичайно, буде краще, якщо ви купите всі ці кошти в аптеці, а не на вулиці.

Солодощі

Що можна привезти з Греції ще? Ця стана славиться солодощами, греки просто обожнюють все солодке: мед, випічку, цукерки з величезною кількістю начинок.

Крім усього перерахованого, головне, що ви можете привезти зі своєї поїздки, це заряд гарного настрою, позитивний настрій, відмінні враження і заряд бадьорості до наступної відпустки.


» » Що привезти з Греції?