Що привезти з Парижа?

Фото - Що привезти з Парижа?


Париж - це місто, з якого неможливо не привезти що-небудь, починаючи від милих дрібниць і закінчуючи, наприклад, фірмовим одягом. Так що привезти з Парижа для себе і тих щасливчиків, які про це попросили?

Перше, що спадає на думку, виходячи з власного досвіду, це все те, що Ви можете зустріти, йдучи в бік Notre Dame de Paris по березі Сени. Там знаходиться величезна кількість крамничок, які торгують переважно не банальна пластиковими сувенірами, а дуже цікавими речами, такими як старі книги, плакати, афіші, дзеркала та інші принади. Знаючи французьку, Ви навіть зможете поторгуватися з продавцями хоча б просто заради інтересу.

Обов'язково - моток брелоків з Ейфелевою вежею. Коштують вони зовсім недорого, купуються у будь-яких вуличних торговців і обов'язково у великій кількості, щоб ніхто з ваших знайомих не образився. А для себе і найближчих варто придбати парочку статуеток розміром більше.

Любителям футболок просто необхідно буде поповнити свою колекцію футболками з написом Paris Je t'aime. Те ж саме відноситься і до сумок.

Набір листівок допоможе прикрасити квартиру красивими кадрами, а також листівка стане відмінним доповненням до брелоку з Ейфелевою вежею. Дуже красиво виглядають на стінах невеликі картини з видами Парижа, які продаються в багатьох місцях і коштують дешево.

Косметика. Погодьтеся, що користуватися помадою, купленої в Парижі, буде дуже і дуже приємно. А ще приємніше буде відповідати на питання про те, де ви її придбали.

Шарфик або хустинку стане дуже хорошим подарунком для подруги, мами чи для самої себе. А купити його можна як в хорошому дорогому магазині, так і в милій сувенірній крамничці, - гірше він від цього не стане. У такій же лавочці можна купити беретик, який Ви, можливо, не станете носити, але виглядати він буде точно так само, як на старих фотографіях або картинках з француженками.

З продуктів харчування, звичайно ж, найпопулярнішими для туристів є вино, сир, шоколад і просто солодощі. Купити їх можна як у супермаркеті, так і в дьюті-фрі. До слова, про солодощі - відмінним сувеніром стане залізна коробочка з льодяниками або печеньки, які мало того що дуже незвичайні і смачні, так і сама коробочка, прикрашена красивою картинкою з пейзажами, буде ще довго жити в господарстві.

Отже, це зовсім небагато що з того, що привезти з Парижа для себе і своїх знайомих. Існує ще маса предметів, які Вам явно придивляться під час прогулянки по цьому чарівному місту.


» » Що привезти з Парижа?