Що привезти з Таїланду?

Фото - Що привезти з Таїланду?

Кожна людина, що відправився в Таїланд на відпочинок або з якихось інших справах, замислюється про покупку сувенірів, для себе, друзів, родичів і знайомих. Для деяких просто немислимо побувати в іншій країні і приїхати з порожніми руками. У Таїланді практично на кожному розі можна зустріти безліч найрізноманітніших сувенірів. Всі вони здадуться унікальними, цікавими і неймовірно красивими, особливо людині, яка вперше відвідав країну. Але, як визначити, що привезти з Таїланду друзям і родичам?
Подарунки з Таїланду

Обраний подарунок або сувенір, який Ви привезете своїм друзі, повинен відповідати традиціям та культурі країни, в якій він куплений. У Таїланді за доступною ціною можна придбати дуже гарні статуетки у вигляді слона. Ця тварина є священним для тайського народу і символізує його силу, розум і витривалість. Всіма цими якостями володіє слон. У країні можна знайти безліч сувенірів і речей, виготовлених зі шкіри морського ската і крокодила. Це можуть бути дуже якісні та красиві портмоне, гаманці, жіночі сумочки та багато іншого. Вартість таких подарунків буде в десятки разів менше ніж в Росії, тому щасливий володар такого подарунка буде вкрай задоволений ним.

Особливу увагу потрібно звернути на косметику, яка проводитися в Таїланді. Це абсолютно унікальна продукція в яку входять різні масла, крему, декоративна косметика, омолоджуючі маски та багато іншого. Всі продукція виготовляється тільки з натуральних компонентів. Знайти її в Росії навряд чи вийде, тому для кожної жінки тайська косметика буде дійсно цінним і оригінальним подарунком.

Якщо вам потрібен невеликий сувенірчик для колег по роботі або знайомих, то просто величезний асортимент магнітиків із зображенням пейзажів або тварин дозволить за мізерні гроші купити запас подарунків для всіх своїх знайомих і колег. 


Таїланд - це країна екзотичних рослин і квітів, тому, якщо людина, якій ви збираєтеся привезти подарунок любить квіти і рослини, Ви легко підберете щось екзотичне і незвичайне.

Що заборонено виводити з Таїланду

Вибрати товар в Таїланді дуже просто, тому як це народ неймовірно доброзичливий, кожен продавець із задоволенням розповість про всі товари, які продає і допоможе зробити правильний вибір. Для тайців дуже важливий туризм, тому як він приносить основний прибуток і обманювати своїх покупців зовсім не вигідно. Звичайно, бувають і виключення, тому потрібно бути уважними. Кожен турист бажає купити подарунок в Таїланді, повинен знати, що можна привезти з Таїланду, а що вивозити забороняється.

Вивести з країни не вийти вироби зі слонової кістки, черепашачого панцира, раковини морських молюсків великих розмірів, морські коники, а також вироби з їх шкури, особливо рідкісні види жучків і метеликів, Корраль, шкури крокодилів, особливо рідкісні рослини, фрукти і деякі інші речі .

Все вище перераховане продається практично на кожному тайському ринку і доступно будь-якому туристу, але вивозити такі речі з країни категорично заборонено законом, тому краще все це не купувати, тоді проблем не буде. Якщо ви досі не знаєте, що привезти з Таїланду, тоді варто поспілкуватися з тим, хто вже бував в країні і купував подарунки.


» » Що привезти з Таїланду?