Що привезти з Китаю?

Фото - Що привезти з Китаю?

Все, що не робиться, робиться в Китаї. Саме так в наш час перефразують знамениту прислів'я. І це вираз має під собою реальні підстави: взявши практично будь-яку річ у вашому оточенні, ви побачите знамените «Made in China». Але Китай славиться не тільки виробництвом, це також дуже красива і приваблива для туристів країна. Що привезти з Китаю, чим порадувати домочадців, які традиційні китайські сувеніри, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Традиційні китайські сувеніри

Про те, що купити в Китаї вже говорилося в нашій статті "Що купити в Китаї?". Розглянемо докладніше, чим славиться Китай:

 1. Віяла. Величезні, красиві настінні віяла прикрасять будь-яку кімнату і будуть нагадувати вам про поїздку в Китай.
 2. Набір для чайної церемонії. Здивуйте друзів, пригостивши їх справжнім китайським чаєм, приготованим за всіма традиціями і канонами.
 3. Статуетки. Все, від грошових жаб до маленьких божків з круглими животами, а також монетки і музика вітру - відмінні і недорогі сувеніри для знайомих.
 4. Біжутерія. Браслети, амулети, обереги з китайськими ієрогліфами не тільки будуть пам'ятним подарунком, але й принесуть удачу своєму власникові.
 5. Манеки Неко. Статуетки кошенят, що приносять щастя, стануть прекрасним сюрпризом для любителів кішок.
 6. Китайська етнічний одяг. Розписні сорочки та сукні з китайського шовку не тільки є традиційним символом Китаю, але також володіють високою якістю і є ознакою гарного смаку.

Практичні подарунки

Якщо ж вашою метою є не нагадування про унікальну Китайської культурі, то ви можете знайти інші, більш практичні подарунки:

 1. Електроніка та техніка. Все, від комп'ютерів до мобільних телефонів, в Китаї купити, як відомо, дешевше. Але слід враховувати, що моделі, придбані в Китаї, значно відрізняються від оригінальних, що може ускладнити їх технічне обслуговування на батьківщині.
 2. Одяг. Ще в 90-і роки наші співвітчизники їздили в Китай «човниками» і привозили багато брендового і дешевого одягу.
 3. Ліки. Настоянки і трави народної китайської медицини допомагають не тільки від існуючих хвороб, але і для профілактики захворювань.

Митні правила


У Китаї, як і в будь-якій країні, існують деякі обмеження на ввіз і вивіз товарів. Краще заздалегідь знати, що можна привезти з Китаю, а що не можна, щоб не потрапити в незручну ситуацію в аеропорту.

 1. Декларація. Ще при в'їзді в Китай не забудьте задекларувати всі вироби з дорогоцінних металів, прикраси, культурні цінності, які при вас є. Інакше при виїзді ви не зможете довести, що купили їх не в КНР.
 2. Чек. Обов'язково на кожен сувенір і, тим більше, техніку та ювелірні прикраси, культурні цінності у вас повинен бути чек встановленого зразка. Найкраще при покупці відразу ж обумовлювати, що ви - турист і плануєте вивозити подарунок за територію країни.
 3. Кількість. Пам'ятайте про те, що кількість куплених вами товарів має бути порівнянно з потребами однієї людини. Для оптового вивезення товару з подальшим наміром продажу необхідні зовсім інші документи.

Особливості вивозу

Багато хто хоче убезпечити себе від зайвих тривог і дізнатися заздалегідь, як привезти товар з Китаю. Ніяких особливих складнощів у вас виникнути не повинно, якщо всі зазначені вище правила дотримані. Можна тільки відзначити, що якщо ви перетинаєте кордон на поїзді, то там контроль не такий строгий, як в аеропорту. Існують, звичайно, деякі хитрощі, які допомагають приховати від працівників митного контролю деякий товари, але вони пов'язані зі злочином закону, про що вас необхідно пам'ятати.

Приємного відпочинку!


» » Що привезти з Китаю?