Яка валюта в китаї?

Фото - Яка валюта в Китаї?

Китай - країна цікава і величезна. Згадайте хоча б такі популярні у нас знамениті китайські ліхтарики! Чим привабливий Китай? Не тільки кількістю населення, а й своєю валютою. Отже, яка валюта в Китаї? - Китайський юань є грошовою одиницею китайської народної республіки.

У періоди з 1994 по 2005 роки юань був прив'язаний до долара США. У Китаї юанем називається базова одиниця будь-якої валюти. А в міжнародній мові цю валюту називають китайський долар або тайванський долар, гонконгський долар.

Долар і євро з легкістю можна обміняти в Китаї на китайський юань. Для цього існують пункти прийому валюти. Також її можна обміняти в місцях, де ви відпочиваєте, зокрема в готелях, банках і магазинах. В основному користуються валютою китайський долар або гонконгський долар. У Китаї популярно застосування кредитних карток таких як "Visa", "Master card", "American express", "JCB", "Diners Club". Якщо ви їдете назад додому і вам необхідно обміняти валюту, то за допомогою довідки про обмін, ви можете назад обміняти валюту на євро і долари. Розплачуватися в Китаї прийнято тільки китайським юанем.


» » Яка валюта в китаї?