Яку валюту брати в турцию?

Фото - Яку валюту брати до Туреччини?

Хотілося б поговорити про одну з хвилюючих багатьох тем - з якою валютою їхати до Туреччини? Так само в статті ми розповімо Вам про те, яка офіційна валюта Туреччини і де знайти обміни валют в цій країні.
Офіційна валюта Туреччини. Курс

У Туреччині в обігу турецька ліра. У побуті є такі монети, яких гідність 1- 5 10- 25- 50 Куру- 1 ліра. Крім монет в обігу існують паперові гроші: 5- 10- 20- 50- 100 лір. Турецька ліра примхлива валюта, яка протягом доби може змінюватися. Тому розраховувати на стабільність, яка є у долара по відношенню до ліри, не доводиться.

Обмін валют

Перебуваючи в Туреччині бажано мати валюту в лірах. Але де і як краще зробити обмін. Його слід робити по приїзду в країну, це більш успішний варіант. Ця валюта майже не має попит поза країною, з цієї причини подумайте про кількість купюр для обміну. Їх потрібно приблизно стільки, скільки Ви думаєте витрачати. Коли ви будете в магазині або в ресторані, може виникнути ситуація, коли Вам не зможуть дати здачу з причини великої купюри. На цей випадок ви повинні мати монети малим гідністю. Туреччина, як і багато інших країн не має складнощів в обміні таких валют, як євро чи долар, що не скажеш про російському рублі. Є банки, які проводять обмін російських грошей, але їх буде непросто знайти. На пошті, в обмінних пунктах, готелях і супермаркетах також можливий обмін світових валют, незважаючи на перешкоди банківських установ. Зазвичай в тих місцях, де не беруть комісійні, проводити обмін не дуже вигідно, все ж таки постарайтеся міняти гроші тільки в банках, а не у приватних осіб. У солідних банківських установах курс вище і гарантія.

Кредитні картки

Кредитна картка MasterCard, а також Visa у великих супермаркетах, ресторанних закладах, в барах і віталень комплексах приймається без будь-яких проблем. Кредитна карта Amex приймається не так часто.

Повертаючись до питання яку валюту брати до Туреччини долар або євро, можна сміливо зупинити вибір на доларі. Все-таки перевагу цій валюті віддають у своїй більшості готелі, салони і магазини та ін. В них ціна вказана саме в американській валюті, тобто в доларах. Як ми бачимо, євро трохи поступається долару в цьому питанні. Якщо брати до уваги думку побували в Туреччині туристів, можна сміливо говорити про те, що міняти долари на турецькі ліри краще, ніж євро.

Бажаємо добре відпочити!


» » Яку валюту брати в турцию?