Яка валюта на Кіпрі?

Фото - Яка валюта на Кіпрі?

Кіпр - одне з найбажаніших місць серед туристів. Прекрасний клімат, чиста морська вода, відмінний сервіс - все це не може не привертати людей. В очікуваних зборах мандрівників на морський відпочинок, багато хто починає задаватися питанням, яка валюта на Кіпрі.

Офіційна валюта

Офіційною валютою цієї держави вважається кіпрський фунт. Дрібниця визначається в центах - в одному фунті 100 центів. Однак так як з 2004 року Кіпр є членом Євросоюзу, то в цій країні також користуються і євро. Дивовижний факт, але євро якраз в цій країні приймають у магазинах та розважальних закладах набагато охочіше, ніж офіційну валюту. У більшості громадських закладів ціни в прайс-листах вказані в двох валютах - в кіпрському фунті і в євро. Тому якщо у вас стоїть питання, яку валюту брати на Кіпр, можете сміливо міняти свої гроші на євро. Краще це зробити завчасно, так як на самому Кіпрі курс набагато гірше, ніж у нас.

Долари на Кіпрі приймають неохоче, ними можна хіба що залишити чайові або умовити місцевого базарного торговця прийняти долари за незначну покупку.

Так як на відпочинку не рекомендується носити з собою великі суми грошей, то бажано брати з собою кредитку. Банківські картки на Кіпрі приймаються в більшості закладів, магазинів і ресторанів.


» » Яка валюта на Кіпрі?