Яку валюту купувати?

Фото - Яку валюту купувати?

Близько двадцяти років тому став вільним внутрішній валютний ринок, коли кожен громадянин отримав можливість купити долари, фунти, євро та іншу валюту. Росія пережила лихоманку буму цінників, із зазначенням вартості товару в «у.о.», дефолт і фінансова криза. Тому зовсім не дивно, що громадяни так стурбовані тим, яку валюту купувати. Багато адже досі намагаються тримати свої заощадження в іноземній валюті.


Найбільшою популярністю у росіян, як і раніше, користуються американські долари. Продати або купити їх можна в будь-якому обміннику або відділенні банку. Якщо ви цікавитеся питанням про те, за яким курсом відбувається купівля валюти в Москві, то обов'язково загляньте на сторінку exocur.ru. Тільки врахуйте, що за останні роки американська валюта не може похвалитися стабільністю, що підштовхує багатьох людей до заощаджень у євро.
Яку валюту краще купувати

  • Об'єднана європейська валюта видається більш стійкою, проте її легко може спіткати криза через те, що склад Євросоюзу останнім часом поповнюється країнами-учасницями з низьким рівнем економічного розвитку, що служить причиною ослаблення єдиної європейської валюти. Продаж і купівля в банках Кіпру, приміром, зараз практично зупинена через важку ситуацію з вкладами та проведення переговорів з ЄС, яка згідно виділити Кіпру фінансову допомогу в обмін на реструктуризацію двох найбільших банків і секвістірованіе депозитів у розмірі 100 тис. Євро на 40 %.
  • Експерти ж рекомендують мати кілька ощадних вкладів, кожен з яких буде відображатися в певній валюті: доларах, євро, рублях.
  • Біржову діяльність Росії краще простежувати за станом «бівалютного кошика», що складається з євро і долара. Коливання вартості цих валют є однією із значимих характеристик економічного стану країни. Саме це впливає на рішення людей тримати гроші в доларах і євро.
  • Інвесторам ж краще придивитися до англійського фунта (однією з найнадійніших валют), який був відсунутий на другий план американським доларом близько ста років тому. Курс покупки валюти в банках Росії можна подивитися тут.
  • Відстеження котирувань на міжнародному ринку допоможе любителям ризикованих валютних операцій прийняти правильне рішення про покупку тієї або іншої валюти.
  • Туристи ж виїжджають за кордон і стурбовані тим, яку валюту купувати, можуть віддати перевагу євро або долара. Їх можна буде обміняти на місцеві одиниці, але доведеться понести невеликі втрати у вигляді оплати послуг посередників (як в Росії, так і за кордоном). Правильніше буде купувати валюту необхідної країни в Росії. Оплата покупок або переведення в готівку банківської карти по приїзду в іншу країну представляється найбільш надійним способом в даній ситуації. 

» » Яку валюту купувати?