Що привезти з Єгипту?

Фото - Що привезти з Єгипту?

Якщо ви їдете в Єгипет перший раз, то напевно вас мучить питання: що привезти з Єгипту? Адже ця країна з багатою культурою і сувенірів там безліч, але щоб зробити правильний вибір слід ознайомитися з порадами описаними нижче.
Вибираємо сувеніри

  • Папірус. Найпопулярнішим сувеніром цієї країни є папірус, який можна купити на кожному розі всього лише за долар. Однак якщо ви не хочете, щоб він розсипався через кілька днів, то слід їх купувати в магазинах, причому ціна на них буде значно вищою. Найдешевший папірус буде коштувати мінімум 10 доларів, але тоді ви зможете милуватися ним протягом кількох років, та й фарби не облізуть. Також перед покупкою слід дізнатися, що позначають ієрогліфи, написані на ньому, щоб не нарватися на похоронну пісню.
  • Картуш. Ще одним вельми популярним сувеніром є картуш або рамка з ім'ям власника, яку можна купити в будь-якому ювелірному магазині. Вибравши браслет або медальйон, ювелір набиває на ньому ваше ім'я. Такий виріб може стати вашим талісманом.
  • Подарунки для жінок. Якщо не знаєте, що можна привезти з Єгипту прекрасній половині людства, то вибір дуже багатий. Наприклад, кожна жінка оцінить ароматичні масла, які можна буде використовувати в лікувальних і косметичних цілях, тим більше що продавці можуть порадити яка есенція підійде для того чи іншого застосування. Крім цього можна привезти в подарунок парео, яке являє собою набедренний хустку, ручної роботи, розшитий намистом і бісером. А якщо ще ваша дівчина захоплюється танцями живота, то воно буде дуже доречним. Не варто привозити з Єгипту ювелірні прикраси, так як ціна на них вкрай завищена, а якість не найкраще, але, тим не менш, якщо добре пошукати, то цілком можна знайти вартісні речі.
  • Талісман-скарабей. Якщо все-таки хочеться купити саме ювелірну прикрасу, то слід звернути увагу на скарабея. Він часто виготовляється їх дорогоцінних металів і каменів. Цей жук за повір'ям приносить удачу і щастя, того, хто його носить, тільки він повинен бути обов'язково на ніжках.
  • Алебастрові статуетки Для прикраси свого інтер'єру можна придбати статуетки з алебастру, до того ж вони чудово будуть виглядати не тільки вдома, але і в офісі. Щоб не помилитися і придбати справжній алебастр, слід посвітити всередину статуетки ліхтариком, якщо світло проходить, то значить це не підробка. Самими якісними статуетками вважаються ті, які як би висічені з білого каменю. Такі фігурки виглядають добротно і з часом не втрачають свого зовнішнього вигляду.
  • Кальян. Також прикрасою інтер'єру може стати «дулі» або єгипетський кальян, який ще й буде нагадувати про поїздку. Перед покупкою слід переконатися, в тому, що він не складається з декількох частин, якщо ж так, то перед вами підробка.
  • Килим. Буваючи в Єгипті, зверніть увагу на килими, вони дуже хорошої якості і ціна на них не висока. До того ж якщо підібрати килим з оригінальним візерунком, то він стане родзинкою вашого інтер'єру.
  • Друзям можна привезти різні солодощі, якими славиться ця країна і чай каркаде. Його краще купувати саме на старому ринку в Хургаді, оскільки чай звідти має воістину чудовий смак.

Що не можна привозити з Єгипту


Всі туристи задаються питанням, які сувеніри привезти з Єгипту, але мало запитують, що не можна вивезти з цієї країни. І в підсумку гроші, витрачені на сувеніри, пропадуть даремно. А між тим з Єгипту вам не дадуть вивезти, опудала риб і корали черепашки, оскільки вони є національним надбанням. До того ж вивіз флори і фауни Червоного моря заборонений і карається штрафом. Також не варто там купувати алкоголь. Крім цього слід уважно ставитися до написів на сувенірах, щоб вони не несли в собі похоронної тематики. Потрібно уникати купувати шакалів, сфінксів і фігурок з саркофагами, оскільки вони вважаються символами смерті. Тепер ви знаєте, які сувеніри привезти з Єгипту, і точно залишитеся задоволені поїздкою.


» » Що привезти з Єгипту?