Що привезти з чехії?

Фото - Що привезти з Чехії?


Скоро вас чекає поїздка до Чехії, і ви, як зразковий турист, бажаєте спланувати подорож до останньої деталі. У цій статті ми пропонуємо ознайомитися з тим, що можна привезти з Чехії в якості сувеніра. Це допоможе спланувати бюджет поїздки і заощадити ваш дорогоцінний час.

Почнемо з алкоголю і всього що з ним пов'язано. Багато хто знає, що чехи славляться своїм пивом, тому відмінним колоритним сувеніром, що передає дух і традиції країни, стане пивний кухоль. Таку кухоль можна придбати практично в будь-якому магазині або ж отримати безкоштовно на пивний дегустації. На них часто зображують красиві куточки країни або старовинні будівлі. Беручи до рук таку кружку волею - неволею поринаєш в атмосферу Чехії.

Що привезти з Чехії для справжнього чоловіка? Звичайно Бехеровка! Цей 38 градусний традиційний напій має не тільки звеселяючий властивості, а й лікувальні. Бехеровка по запаху нагадує мікстуру, це і є її родзинкою. Запам'ятайте, спиртне варто купувати в магазинах типу «Billa», «Tesco» або «Albert», там буде дешевше.

Відмінним сувеніром стануть наступні алкогольні напої:

  • Моравські вина (бувають тільки сухі, для солодких вин не підходить клімат).
  • Сливовиця (горілка з соку слив, витримана в дубових бочках) або аналогічні Яблуниця, грушовіца, вішневіца. Їх можна придбати в будь-якому супермаркеті Чехії.
  • Форнет - лікер з 14 трав, за смаком нагадує Бехеровка.
  • Абсент - для любителів особливо міцних напоїв.

Пара слів про солодощі:

  • Обов'язково придбайте чеські вафлі «Oplatky», їх виготовляють на карловарской воді. Ці смакоту ви знайдете у всіх кондитерських магазинах Чехії.
  • Чи не залишіться байдужими до чеських пряникам. Велика ймовірність, що ви їх не довезе в цілому стані, але це ніяк не вплине на їхній смак.

Відмінним сувеніром стане карловаровская троянда. Її опускають у термальне джерело, через деякий час квітка кам'яніє.


Можна привезти іграшку мультяшного персонажа Кротика, олов'яних солдатиків і маріонеток. Такому сувеніру будуть раді не тільки діти, а й дорослі.

Захопіть з собою з Чехії цвілеві сири. Врахуйте, оцінять їх тільки гурмани. Найпопулярнішими вважаються сири Vltavin, Hermelin, Plesnivec, Kamadet, Niva, Brie. Їх відмінно використовувати як закуску до білого вина або до теперішнього чеському пиву.

Багато привозять з Чехії символічні картинки з видами на пам'ятки.

Що привезти з Чехії такого, що порадує будь-яку дівчину? Звичайно косметика та засоби гігієни, виготовлені на основі цілющих карловаровскіх вод. Відмінно підійдуть крему, солі для ванн, зубна паста, їх можна придбати в спеціалізованих косметичних магазинах або в самих Карлових Варах.

Чехія славиться виготовленням фарфору. Якщо у вас дозволяють фінанси, обов'язково захопіть сервіз для себе або близьких людей.

З дрібниць як сувеніри варто привезти олівці фірми Кох-і-нор керамічні будиночки - копії празьких будинків-курильні трубки ручної роботи-картинки, різні і магніти і дрібнички.


» » Що привезти з чехії?