Де відпочити у В'єтнамі?

Фото - Де відпочити у В'єтнамі?

Не дарма В'єтнам вважають найзагадковішим і дивним державою Південно-Східної Азії. Туристів приваблює природа В'єтнаму, ласкаве Південно-Китайське море, острови надзвичайної форми. Ви зробите правильний вибір, якщо поїдете відпочивати на Південний схід Азії. У цій статті розглянемо, як і де краще у В'єтнамі провести відпустку.
Перлина В'єтнаму - Далат

Далат розташовується на висоті 1475 метрів над рівнем моря і вважається високогірним курортом. Заснований він французькими колонізаторами і служив їм порятунком від літньої спеки. Місто оточене численними озерами, красивими водоспадами, вічнозеленими лісами і природним парком. Відпочинок в Далате стане для вас незабутнім, тут є все для того, щоб відмінно провести відпустку.

Нячанг - підходить для любителів дайвінгу

Нячанг - курорт Південного В'єтнаму, оточений великою кількістю островів. Вважається кращою природного гаванню в світі. Значна перевага курорту в тому, що він дуже близько розташований від аеропорту Кам-Рань, всього близько години їзди. Тут знаходиться клініка, де практикується лікування мінеральною водою таких захворювань як: опорно-рухового апарату, нервової системи, а також лікування хвороб шкіри.

Столиця В'єтнаму - Ханой

Ханой вважається не тільки адміністративним, економічним, політичним центром, а й самим чарівним туристичним курортом. Тут можна відвідати цікаві храми і пагоди, побачити вишукані колоніальні вілли, побувати на вузьких галасливих вулицях та бульварах, а також насолодитися красою чудових озер.

Хошимін - найбільше місто в країні

Хошимін - є найбільшим комерційним, і культурним центром В'єтнаму. У місті можна помилуватися собором сайгонського Богоматері, прекрасними будинками французької забудови, президентським палацом і тінистими алеями. Тут змішані національні традиції з китайською і західноєвропейською культурою. Можна відвідати не тільки великий зоопарк, ботанічний сад, але і найдорожчий ринок у світі - Бен Тхань.

Сапа - одне з найкрасивіших місць В'єтнаму


Сапа - романтичний курорт, розташований півночі - заході від столиці. Вас вразять своєю красою дивовижні ландшафти, печери, бамбуковий ліс. Тут знаходиться найвища гірська вершина всього Індокитаю - Фансіпан. Відпочинок на цьому курорті, стане для вас неповторним і дивовижним. Розглядаючи курорти Азії, і вибираючи, куди їхати до В'єтнаму відпочивати, можна ознайомитися ще з деякими з них.

Дананг - найпопулярніший морський курорт

Дананг знаходиться в самому центрі В'єтнаму. Пам'ятка курорту знаменитий пляж - Чайна-Біч, збагачений дрібним, чистим і м'яким піском. Дананг є основним економічним мегаполісом країни. Сюди можна приїжджати в будь-який час року через доброго клімату.

Фукуок - найбільший острів В'єтнаму

Фукуок - найпопулярніший курорт для любителів дайвінгу. На острові найчистіші пляжі і відмінний сервіс. Можна покататися на мотоциклі по рибальським селах і ознайомитися з місцевими традиціями і культурою.

У цій статті ми розглянули найкращі і популярні курорти країни. Тепер ви знаєте, де відпочити у В'єтнамі можна з великим задоволенням.


» » Де відпочити у В'єтнамі?