Чи можна перевозити холодильник лежачи?

Фото - Чи можна перевозити холодильник лежачи?

При купівлі або здачі в ремонт холодильника постає питання - чи можна перевозити холодильник лежачи. Досвід показує, що можна. При такому вигляді транспортування необхідно дотримуватися деяких правил.

  • При перевезенні без заводської упаковки в обов'язковому порядку необхідно, щоб холодильний агрегат лежав на боці для запобігання ушкоджень задньої частини або ручок на передній. Заводська упаковка завдяки пінопластовим прошаркам запобігає пошкодження. Головним, при перевезенні на боці, є відсутність тряски і розгойдування, так як компресор знаходиться на пружинах і від розгойдування може зійти з кріплень.
  • Для перевезення не слід використовувати автомобільні причепи. Необхідно перевозити або на вантажному автомобілі, або на пікапі. Якщо звернути увагу на фірми, що займаються ремонтом та обслуговуванням холодильного обладнання то можна побачити, що їхні представники, які спеціалізуються на побутових установках, їздять виключно на пікапах, які найбільш пристосовані до акуратною перевезення.
  • Основне правило - витримати час після установки перед включенням в мережу.

В інструкції з перевезення написано, що перевезення повинна проводитися тільки у вертикальному положенні. Це правило стосується виключно промислового устаткування, так як компресор з'єднаний з системою трубок охолодження кульковим клапаном.


» » Чи можна перевозити холодильник лежачи?