Як перевозити дитину в автомобілі?

Фото - Як перевозити дитину в автомобілі?

Найцінніше і найдорожче, що ми маємо, - це наші діти, і перевозити цю цінність в автомобілі потрібно за всіма правилами. Отже, як перевозити дитину в машині?

Перевезення всіх дітей до 12 років в автомобілях, які не мають ремені безпеки, можлива лише в спеціальних кріслах, які відповідають вазі і віку вашого малюка. Без крісла можна перевозити дитини, якщо ваш автомобіль оснащений спеціальними засобами, що дозволяють пристебнути його ременями безпеки. Діти до року перевозяться в кріслах, що дозволяють надати дитині положення напівлежачи.

Дітей краще транспортувати на задніх сидіннях машини. Спереду перевезення можлива лише в дитячому кріслі. Утримує пристрій на передньому сидінні потрібно кріпити так, щоб дитина дивилася вперед. Деякі крісла для немовлят кріпляться навпаки. При аварії в сучасних автомобілях спрацювали подушки безпеки можуть травмувати дитину в такому кріслі.

Вкрай небезпечно возити дитину на батьківських руках, тому що при зіткненні або навіть різкому гальмуванні вага дитини збільшується в рази, і його стає неможливо втримати.

Кожен батько повинен обов'язково знати, як перевозити дітей в автомобілі правильно. Адже пристібати дитини ми повинні не через острах, що нас оштрафують на 500 рублів, а з бажання зберегти життя нашим дітям. Ремені безпеки - це засіб виживання при ДТП, а не примха інспекторів дорожнього руху.


» » Як перевозити дитину в автомобілі?