Що подарувати новонародженому?

Фото - Що подарувати новонародженому?

Коли народжується дитина, всім родичам і близьким людям хочеться побачити малюка, розділивши радість з його батьками. Як правило, гості не приходять без подарунка для нового чоловічка.

У цій статті буде розглянуто, що подарувати новонародженому.
Ідеї подарунків для дівчинки

Вибір подарунків, які можна подарувати новонародженій дівчинці, дуже великий. Так, наприклад, можна піднести їй комплект сорочечок, іменний бодік або шапочку. Все це обов'язково стане в нагоді їй і буде до вподоби батькам. Хорошим подарунком може стати комплект постільної білизни, який рекомендується брати разом з ковдрою і трохи більшого розміру, ніж необхідно на даний момент.

Непоганим варіантом буде розвиваючий килимок або манеж. Звичайно, такі речі стануть в нагоді дитині трохи пізніше, але все одно будуть корисні, а батькам не доведеться купувати їх згодом. Якщо батьки ще не встигли доглянути коляску, то можна подарувати і її.

Ювелірні вироби

Доброю ідеєю буде подарувати новонародженій дівчинці яке-небудь ювелірний виріб. Це може бути ланцюжок з хрестиком або кулоном або сережки. Батьки будуть дуже вдоволені таким увагу до малятку.

Також новонародженим прийнято дарувати маленьку срібну ложечку, але тільки вона обійдеться трохи дорожче. На цьому виробі краще вигравіювати побажання немовляті або ім'я дівчинки. Можна доглянути для новонародженої і кубок або стаканчик.

Варіанти подарунків для новонародженого хлопчика

Хлопчику можна подарувати різні іграшки, от тільки вони повинні бути підібрані відповідно до його віком та до їх вибору потрібно буде підійти дуже уважно. Адже малюки в цей час дуже часто все тягнуть до рота, тому потрібно, щоб предмети були сертифіковані. З цієї причини придбайте іграшки тільки у вітчизняного виробника і обов'язково питайте сертифікати на продукцію.


Хорошим варіантом буде подарувати набір іграшок для купання. Малюкові буде цікаво приймати водні процедури, а попутно він буде розвиватися.

Універсальні подарунки

Як корисного подарунка можна розглянути варіант покупки радіоняні. Завдяки їй батьки будуть в курсі всього, що відбувається з їхнім сином або донькою. Також батькам доведеться до вподоби слінг. Адже не всім хочеться тягати малюка на руках, особливо після важкого дня. А ця річ значно полегшить життя батькам. Ліжечко-трансформер також буде доречна, більше того, ви надасте величезну послугу батькам малюка: адже вона буде рости разом з дитиною, а перший час взагалі не буде займати багато місця.

Крім того, можна придбати гарний комплект пелюшок, сорочечок, або навіть памперси. Все це буде використано за призначенням, тому не варто відкидати і ці, здавалося б, банальні ідеї.

Сертифікат на подарунок

Останнім часом модно стало дарувати різні сертифікати. Існує така практика і для новонароджених дітей. Ось тільки спектр послуг в цьому випадку інший. Ви можете подарувати дитині сертифікат на проходження курсу грудничкового плавання з досвідченим тренером або масажу для новонароджених. Малюк отримає від такого подарунка величезне задоволення, крім того, подібні процедури будуть сприяти його швидкому розвитку.

Як правило, молоді батьки дуже люблять фотографувати свого малюка. Можна подарувати їм сертифікат на фотосесію. Якщо є можливість, розгляньте варіант щомісячної фотосесії для малюка. Останнім часом багато фотостудії пропонують таку послугу. У підсумку завдяки вам у батьків залишиться пам'ять на все життя.

Також буде доречний сертифікат на покупку одягу або іграшок для новонародженого в спеціалізованому магазині. Можна вчинити ще простіше, подарувавши батькам певну суму грошей у конверті. Вони самі витратять її на потреби малюка, таким чином, ви точно не прогадаєте з подарунком новонародженому.

Ще більше ідей подарунків для новонародженого малюка ви зможете знайти в нашій статті Що дарують на народження дитини.


» » Що подарувати новонародженому?