Що подарувати дівчинці на годик?

Фото - Що подарувати дівчинці на годик?

Перший день народження дитини - важлива подія не тільки в його житті, але і в житті його батьків. Якщо вас запросили на торжество, слід розглянути безліч варіантів подарунків, адже презент повинен сподобатися малятку-іменинниці та її батькам.

З цієї статті можна буде дізнатися, що подарувати дівчинці на годик.
Варіанти подарунків дівчинці на годик

Багатьом здається, що малюкові все одно, що йому подарують на його перший День народження, адже в цьому віці він мало що розуміє. Однак пам'ятайте, що залишаться фотографії, які й будуть спогадом про свято. З цієї причини до вибору подарунка слід підійти серйозно. Розглянемо кілька цікавих варіантів.

Іграшки

У цьому віці дитині вже можна дарувати іграшки, але тільки не м'які. Найкращим варіантом буде доглянути ті іграшки, які володіють різними пристосуваннями і примочками, тим самим розвиваючи навички у дівчинки.

Найоптимальнішим варіантом буде подарувати конструктор або мозаїку. Однак вони не повинні складатися з величезної кількості деталей, особливо дрібних. Найкраще подарувати простий конструктор, що складається з яскравих великих блоків, які легко складаються і розбираються.

Якщо зупинятися на чомусь зовсім простому, відмінним варіантом стануть кубики. Вони коштують недорого, але володіють хорошими розвиваючими властивостями.

Корисні подарунки


Чудовим подарунком для однорічної дівчинки стане розвиваючий столик, в якому містяться кілька видів навчальних і розважають дитини елементів. Це пристосування дозволить малятку вивчати кольори, цифри, музичні мелодії. Більше того, такі столики найчастіше вміють "розмовляти" в ігровій формі.

Можна також звернути увагу і на навчальні черевички. В їхньому дизайні використані яскраві гудзики, петельки і липучки. Як правило, малятко зацікавлюється і починає із задоволенням грати з різноманіттям яскравих деталей на ніжках, а це сприяє швидкому розвитку дрібної моторики рук.

Рухомий дівчинці можна подарувати ігрову намет або сухий басейн, в якому вода замінена на м'ячики. Останній варіант стане своєрідним тренажером для всіх груп м'язів, у той час як для дитини такий басейн буде здаватися атракціоном.

Зверніть увагу і на підвісні гойдалки. Малятко буде просто щаслива кататися на них кожен день. Є варіанти гойдалок, які мають власні опори і легко розташовуються в кімнаті.

Сертифікати

Можна дізнатися у батьків, який подарунок буде оптимальним для їхньої дитини, але якщо це не зовсім зручно, то відмінним рішенням буде подарувати сертифікат на покупку одягу, іграшок, косметики для дітей, фотосесію. Також існують сертифікати на проходження курсу масажу для дітей. Даруючи сертифікат, ви точно вгадаєте з подарунком, і він не буде викинутий або передарувати, адже батьки придбають дійсно потрібну річ.

Більше ідей подарунків для маленької дівчинки шукайте в нашому загальному розділі Подарунки для дітей.


» » Що подарувати дівчинці на годик?