Що подарувати на народження хлопчика?

Фото - Що подарувати на народження хлопчика?

Народження малюка - велика радість для будь-якої сім'ї. Однак для всього оточення сім'ї це поява проблеми: що подарувати на народження хлопчика, коли з порожніми руками дивитися на нового чоловічка не підеш, а дарувати дрібничку не хочеться.

Подарунок на народження - це більше подарунок для батьків, ніж для малюка, тому подарунок повинен допомогти молодим батькам у догляді за їх скарбом.
Що подарувати на народження: загальні поради

 • Великі подарунки - ліжечко, колиска з системою заколисування, коляску, перенесення або столик - не варто дарувати, адже такі предмети купуються заздалегідь, для того, щоб все було готово до виписки малюка. Але якщо ви все ж бажаєте зробити істотний внесок в життя малюка, обговоріть дані варіанти з батьками перед народженням.
 • Дитячі альбоми - річ необхідна, але якщо їх подарують декілька, що з ними робити? Знову ж таки, варто обговорити з батьками малюка, що ви будете тією людиною, яка подарує єдиний альбом - і саме той, який відповідає їхнім запитам. Або подаруйте сертифікат на випуск фотокниги малюка, а фотографії батьки виберуть самі.
 • Все, що отримується безпосередньо для дитини, повинно відповідати високим стандартам якості і не повинно містити шкідливих речовин або небезпечних для дитини деталей (гострих, шорстких, погано оброблених країв і т.д.).
 • Не варто дарувати величезні плюшеві іграшки: хлопчик ще не скоро зможе ними грати, натомість річ буде тільки займати місце і збирати пил, ускладнюючи життя батькам.
 • Подарунки на народження можуть бути функціональним або знаменними. Якщо дитина в сім'ї перший, то батьки будуть більше вдячні функціональним подарункам.
 • Запам'ятайте зростання малюка при народженні, зазвичай це одна з перших речей, про яку повідомляється при появі малюка. Розмірний ряд дитячого одягу містить вік і ріст-буває, народжуються богатирі, і їм потрібно купувати одяг побільше.
 • Підбираючи подарунок на народження, привнесіть в нього що-небудь миле для матері дитини, адже їй довелося нелегко. Хорошим варіантом буде прикраса, в яке можна вставити фото малюка.

Ідеї подарунків для хлопчика


А тепер запропонуємо вашій увазі кілька конкретних ідей подарунків на народження хлопчика.

 • Пелюшки, простирадла, ковдри, памперси та інші повсякденні необхідні речі для комфортного самопочуття малюка і мами. Все це можна красиво оформити у вигляді машинки, кораблика або іншої цікавої фігурки. Такі набори ніколи не будуть припадати пилом на полиці.
 • Махровий фартух для мами чи тата, щоб було зручніше купати сина.
 • Одяг для малюка, повсякденна або святкова, ніколи не буде зайвою. Однак тут головне не помилитися з розміром: краще завжди купувати дитячі речі трохи більшого розміру, ніж було озвучено батьками, - так би мовити «на виріст». Але не перестарайтеся: речі для походу в садок або школу не варто дарувати на народження.
 • Пристосування для розваги малюка: брязкальця, іграшки для заспокоєння дитини, що видають різні звуки, мобіль (або карусель), ігровий розвиваючий килимок, яскраві або блискучі іграшки-підвіски.
 • Шезлонг для малюка, підвісна конструкція для пляшечки, подушка для годування, позиционер (для зручного сну на будь ліжка), подушка для авто-крісла, гамак для купання та інші механізми, що полегшують побут.
 • Крім того, можна подарувати новій сім'ї нові загальні емоції і пам'ять - фотосесію з новонародженим. Тільки при покупці сертифіката переконайтеся, що терміни проведення фотосесії досить великі: молодій сім'ї потрібно дати звикнути до нового життя.
 • Такий подарунок, як абонемент у басейн, необхідно обговорити з батьками і доктором малюка. Цей подарунок однозначно їм запам'ятається, а малюкові принесе задоволення і користь. Відвідувати басейн можна з трьох тижнів (після повного загоєння пуповини).

Вам також може бути корисна інша стаття нашого сайту, присвячена цій темі Що дарують на народження дитини.


» » Що подарувати на народження хлопчика?