Що дарують на народження дитини?

Фото - Що дарують на народження дитини?

Народження нового життя це справжнє диво і головна подія в житті батьків. Якщо у ваших друзів або рідних сталося це щастя, а вас покликали це відзначити, то відразу виникає питання: що дарують на народження дитини? Вибір це непростий, адже подарунок призначається не тільки крихітному винуватцю події, а й батькам.
Подарунки новонародженому

Сьогодні в магазинах та відділах для дітей продається величезна кількість товарів, починаючи від пелюшок і підгузників і закінчуючи всілякими іграшками. Очі розбігаються! Звичайно, продавці-консультанти можуть порадити вам, що дарують на народження дитини. Але і ви самі повинні розуміти, який сюрприз порадує молоду сім'ю, а від яких краще утриматися.

Почнемо з того, що дитячі ліжечка і коляски зазвичай купуються самими батьками або за домовленістю з ними. Адже ви точно не знаєте, чи впишеться покупка в інтер'єр і чи зручно буде нею користуватися. Традиційними подарунками новонародженому є підгузники, пелюшки-сорочечки, брязкальця, соски, іграшки. Вибираючи підгузки, порадьтеся з мамою малюка, чи немає у нього алергічних реакцій або роздратування від певних марок. Якщо ви хочете придбати подарунок ще до народження дитини, то краще утримайтеся від покупки підгузників.

Купуючи іграшки і брязкальця, переконайтеся, що на них немає гострих граней або дрібних деталей, якими дитина може поранитися. Маленькі діти дуже люблять розглядати всілякі іграшки, що висять над ліжечком або коляскою. Але вони швидко набридають, так що таких подарунків багато не буває. Порадіють і батьки, і малюк іграшок для ванної.

Одяг малюкові рекомендуємо брати «на виріст», адже діти ростуть дуже швидко. Крім одягу можна подарувати пелюшки, гарні і теплі ковдрочки, матрацики і рушники. Але про всяк випадок все ж уточніть у мами, раптом цього дитячого «добра» вже багато й краще подарувати щось інше.

Вибираючи подарунок, не забувайте і про маму малюка. Їй теж хочеться отримати якийсь сюрприз. Подаруйте, наприклад, прикраса з вигравіруваним на ньому ім'ям дитини або датою його народження. Корисними подарунками будуть різні масажери для спини, спеціальні пояси. Після пологів жінка проводить багато часу вдома з дитиною, але при цьому їй хочеться виглядати добре. Подаруйте їй комплект красивою домашнього одягу або викличте додому косметолога. В останньому випадку, звичайно, уточніть, чи не заподіє цей варіант незручностей родині.

Сьогодні дуже популярні в якості подарунком набори для зліпків. Ними можна зробити відбитки ручок і ніжок малюка. Це відмінний подарунок на пам'ять. Напевно люблячі батьки його оцінять.


» » Що дарують на народження дитини?