Що подарувати на виписку?

Фото - Що подарувати на виписку?

Народження дитини - довгоочікувана подія і велика радість у родині. Тому всі рідні і близькі починають думати, що подарувати на виписку з пологового будинку. Як правило, в подібних випадках презенти поділяються на дві основні категорії - для малюка і для мами.

У даній статті ми порадимо вам найкращі варіанти подарунків на виписку.
Подарунки для дитини

Найчастіше на виписку з пологового будинку дарують подарунки новонародженим. На першому місці серед них всілякі іграшки та одяг. Це безпрограшний варіант, оскільки навряд чи такі речі залишаться без уваги. Можна підібрати як іграшки для новонароджених, так і для дитини постарше. Розумна мама сховає їх до того часу, коли вже можна буде зацікавити малюка новою іграшкою. До даної категорії відносяться також дитячі книжки з картинками і т. П. Але якщо ви людина, близька сім'ї, це означає, що вам належить дарувати дитині подарунки і в майбутньому. В даному випадку краще підбирати презенти за віком. Те ж стосується і одягу.

Останнім часом дуже популярними стали оригінальні ідеї з підгузками. З памперсів роблять коляски і навіть торти, які на перший погляд нічим не відрізняються від справжніх. Такий подарунок не тільки потішить всіх в сім'ї, а й буде дуже практичним: підгузників багато не буває!

Купувати справжню коляску для дитини слід тільки у випадку, якщо ви - його батько. Або ви повинні обговорити свій подарунок з батьками малюка заздалегідь. Як правило, до його народження у них буває все готово, так що речі першої необхідності можуть бути вже куплені. Але ви можете придбати гарний постільний комплект для дитини, який ніколи не буде зайвим.


Доброю ідеєю стане також сімейний або (ще краще) дитячий альбом для фотографій. У нього можна розміщувати фото за віком. І дитині буде дуже цікаво вивчати згодом фотографії з собою різних років.

Подарунки для мами

Новоспеченим мамам дуже часто доводиться кардинально міняти свій гардероб зважаючи змін у фігурі і вазі. Тому їм можна дарувати новий одяг і білизну на пару розмірів більше. Звичайно, необов'язково, щоб подарунок на виписку з пологового будинку мав пряме відношення до даної події. Якщо ви добре знаєте маму дитини, можете дарувати їй все, що вона любить - починаючи від парфумів і косметики і закінчуючи товарами для дому.

Чоловіки часто воліють дарувати своїм дружинам на виписку дорогі прикраси. Це може бути кільце або сережки із золота, з діамантами та іншими каменями - все залежить від смаку дружини і фінансових можливостей. Нерідко щасливе подружжя готові навіть піднести своїй половинці довгоочікуваний автомобіль: у своєму новому положенні жінці, на їхню міркувань, він більше потрібен.

На виписку прийнято також дарувати квіти. Але не всі породіллі переносять їх запах, тому краще заздалегідь знати про такі нюанси. Крім того, часто прикрашають квартиру повітряними кульками та плакатами зі словами подяки. А головним подарунком на виписку з пологового будинку буде увага і турбота до жінки і її маляті.

Вам знадобиться також наша стаття Виписка з пологового будинку: що потрібно.


» » Що подарувати на виписку?