Що подарувати новонародженому хлопчику?

Фото - Що подарувати новонародженому хлопчику?

Поява в будинку маленького чоловіка - дуже важлива подія, тому до нього варто підготуватися з усією серйозністю. Для початку потрібно вирішити, що подарувати новонародженому хлопчику.

Пропонуємо список найбільш цікавих і корисних подарунків.
Одяг

На першому місці буде, звичайно, одяг. Для маленьких діточок вона необхідна завжди. Комплект краще вибирати трохи на виріст, так як малюк може виявитися великим і не влізти в самий маленький розмір для новонародженого. Відмінно буде, якщо ви зберете цілий образ для малюка: ошатний кстюмчік, красиві пінетки у формі черевичок і весела шапочка.

Подарунки для розвитку

  • Підберіть набір брязкалець. Краще віддати перевагу якісним виробам. Звичайно, вони будуть коштувати дорожче, але і виглядати, відповідно, краще. При виборі зверніть увагу на розмір (вони повинні зручно захоплюватися маленькою ручкою малюка), безпечний матеріал і звук (вони повинні видавати приємні звуки під час гри).
  • Перші книги - це те, без чого не обійтися з самого народження дитини. Виберіть книги невеликі за розміром, складаються з однієї казки або декількох коротеньких віршів. Тварини на картинках повинні виглядати реалістично. Чим менше деталей на зображенні, тим краще для малюка.
  • Іграшки для купання - вони щодня будуть забавляти дитину під час водних процедур. Відмінно підійдуть гумові тварини - пищалки, кораблики, роборибкі і килимки-присоски для кахлю у формі різноманітних персонажів.

Подарунки своїми руками

  • Перший фотоальбом малюка. У нього можна вклеювати найцікавіші і яскраві фотографії крихти, записувати його досягнення і робити нотатки з приводу зросту і ваги дитини. Такий подарунок збережеться в сім'ї на довгі-довгі роки. Буде чудово, якщо цей фотоальбом ви зробите своїми руками, використавши для оформлення елементи скрапбукінгу.
  • Останнім часом поширені торти, машини або фігурки тварин, виконані з згорнутих підгузників. Такий подарунок буде не тільки красивим, але і вкрай корисним.
  • Плед або покривальце, пов'язане своїми руками. Ця річ буде особливо дорога і цінна в будь-якій сім'ї.

Корисні подарунки

Якщо ви людина практична і хочете зробити аналогічний подарунок, то відмінними варіантами стануть:

  • постільний комплект в ліжечко малюка;
  • набір засобів для дитячої гігієни;
  • велике дитяче махровий рушник з кишенькою для головки дитини.

Дізнатися більше про те, як і чим привітати дитину на свято, ви зможете зі статей розділу Подарунки для дітей.


» » Що подарувати новонародженому хлопчику?