Що читають жінки?

Фото - Що читають жінки?

Досить багато жінок люблять читати книги. Смаки більшості з них схожі. Поговоримо про те, що зараз читають жінки, розглянемо кілька конкретних книг.
"Дорожите щастям, дорожите!"

Книга Едуарда Асадова «Дорожите щастям, дорожите!» Торкнулася потаємні струнки душі тисяч жінок. Це видання дозволяє повірити в те, що чиста і безкорислива любов в цьому світі все-таки існує. Знайти її може кожен, хто здасться такою метою.

"Від першого до останнього слова"

Активно читають жінки одну з останніх книг Тетяни Устинової під назвою «Від першого до останнього слова». Вона має інтригуючий сюжет. Головний герой книги - талановитий хірург. Його звинувачують у смерті відомого письменника. Щоб довести всім, що він невинний, лікар береться за розслідування. В ході нього хірург дізнається страшну таємницю, яка назавжди змінює його життя.

"Я люблю себе. Тріумф нової жінки"

Дуже популярною книгою є «Я люблю себе. Тріумф нової жінки », яку написала Наталія Правдіна. У ній вона розповідає про те, як представниці прекрасної статі можна стати ще більш привабливою і успішною. У ній вона дає практичні рекомендації, використовуючи які, кожна жінка зможе наповнити своє життя щастям, любов'ю і всілякими благами.

"У кожного своя ціна"

Лорен Вайсбергер є автором книги «Диявол носить Прада», яка колись користувалася величезною популярністю. Зараз же жінки з величезним інтересом читають її новий шедевр під назвою «У кожного своя ціна». На цей раз головною героїнею книги виступила світська левиця. Їй платять гроші за появу на тусовках і романи з плейбоями. Але незабаром вона закохується і починає докладати зусиль, щоб змінити своє життя і не втратити бажаного чоловіка.

"Сила всередині нас"


Американська письменниця Луїза Хей порадувала жінок книгою «Сила всередині нас». Вона була розпродана багатомільйонним тиражем і зараз є однією з найбільш читаних. У книзі розповідається про те, що кожна людина є творцем свого життя, але важливо знайти для цього силу. На думку автора, сила знаходиться всередині нас. Луїза Хей у своїй книзі розповідає, як пробудити цю силу і правильно використовувати її.

"Як завоювати серце чоловіка"

Багато жінок віддають перевагу книзі Володимира Довганя «Як завоювати серце чоловіка». У ній він дає практичні поради, використовуючи які, жінці не складе труднощів завоювати серце вподобаного чоловіка і прожити з ним щасливе життя.

"Сила вашої підсвідомості"

Активно читають жінки книгу автора Джозефа Мерфі «Сила вашої підсвідомості». У ній він розповідає, що стати багатим, успішним і здоровим може кожен. Для цього потрібно лише скористатися величезною силою нашої підсвідомості. Автор розповідає, як це робити правильно, щоб досягти швидких результатів.

"Чудова фігура за 15 хвилин в день"

У книзі «Чудова фігура за 15 хвилин в день» представлено комплекс, що включає ефективні вправи. З їх допомогою можна в короткий термін позбутися зайвої ваги. Автор книги Грір Чайлдерс пропонує тільки прості вправи, які під силу виконати кожній жінці.

Також вам може бути цікава стаття Що зараз читають.


» » Що читають жінки?