Як зібрати фідерні снасть?

Фото - Як зібрати фідерні снасть?

Фідер, як рибальська снасть, стає в даний час все більш популярним у професіоналів і новачків. Але не достатньо тільки лише купити досить дорогі приналежності, що продаються зараз практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Важливіше зібрати фідерні снасть грамотно, щоб вона стала ніби продовженням рук, і щоб будь-який рух риби було помітно рибалці. Як це зробити, розповімо в цій статті.
Вудилище фідера

Залежно від умов лову (ставок або річка) вибираємо розсувне вудилище від 3,3 до 3,9 метра при тестової навантаженні від 20 до 100 грамів. Обов'язкова наявність додаткового «кивка», що відрізняється по чутливості від основного корпусу, для легкого виявлення присутності риби. Сигналізатор клювання може бути і електронним. Про те, як вибирати всілякі рибальські снасті, читайте в розділі Рибальські снасті.

Безінерційна котушка

Давно вже в минулому ті часи, коли волосінь змотувалася на дротяні кріплення, що знаходяться на корпусі вудилища. До того ж, далекі кидки без допомоги безінерційних котушок практично неможливі. Краще всього використовувати котушки відкритого типу. Так виключається можливість заплутування волосіні в «бороду». Звертайте також увагу на такі характеристики, як: потужність, наявність фрикційного гальма, легкість і плавність ходу, вага, використані в конструкції матеріали.

Волосінь основна

Можна використовувати плетену (для більш далеких закидів при відносно чистому дні), а можна і монофільную (вона краще підійде на коротких дистанціях, оскільки володіє більшою розтяжністю). Плетінка - до 0,14 мм. Моноліска - до 0,3 мм.

Годівниця, грузило

Стандартна модель - «клітка» різних форм і розмірів. Головна умова - щоб її вага не перевищив разом з підгодовуванням тестову навантаження обраного вудилища. Грузило додатково застосовується при лові обережної риби, наприклад, коропа або лина.

Повідець


Для його виготовлення застосовується зазвичай моноліска 0,12 - 0,2 мм. Обираний діаметр безпосередньо залежить від величини передбачуваного видобутку а також від наявності в місці вилову донних перешкод (занадто тонка - може просто порватися). Довжина повідця варіюється від 20 см до одного метра.

Гачок

Розміри визначаються видом приманки. Для мотиля і опариша - номери від 12 до 18, гострі і маленькі. Для хробака беремо 4-8 з довгою цівкою.

Підставка

Краще вибрати регульовану, щоб змінювати кут нахилу фідера, а також підставку, що дозволяє встановлювати кілька вудлищ.

Докладніше про те, як ловити на фідер, читайте в матеріалі Як ловити на фідер.


» » Як зібрати фідерні снасть?