Як в'язати снасті?

Фото - Як в'язати снасті?

В'язати рибальські снасті почали так давно, що навіть не збереглися точні дати і час появи цього народного ремесла. Відомо, що цим займалася вся село від мала до велика, виготовляючи річ, від якої залежить їх достаток і прожиток. У наш час рибалки продовжують цю славну традицію, створюючи спеціальні пристосування для лову риб. Як правильно в'язати снасті для риболовлі ви дізнаєтеся з нашої статті.
Рибацька снасть «Коромисло»

Призначена для зимової риболовлі на великих глибинах з дна. Найчастіше використовується для лову ляща. В'яжеться снасть таким чином.

 1. Взяти відрізок кабельного проводу довжиною 60 мм і волосінь діаметром 0,2 мм і довжиною 20 см.
 2. Протягнути волосінь через кабель і надіти з кожного боку по гумовому стопору.
 3. До стопором прив'язати гачки.
 4. В середину конструкції вставити пассатижами невелику свинцеву платину - це буде грузило, і тут же зробити отвір для основної жилки.

Рибальська снасть «Макушнік»

Виготовляється для риболовлі в літній час і переважно використовується для лову коропа або сазана. В'язка відбувається так.

 1. Беремо шматочок макухи.
 2. Наметовому на нього волосінь.
 3. Робимо отвір тонким свердлом з кожного боку, вставляємо туди гачки.
 4. Причіплюємо до основної волосіні за допомогою карабіна і вертлюга.

Зверніть увагу: для цієї снасті необхідно купити спеціальне грузило в магазині. Інакше вся ваша оснастка не приведе до хорошого улову. Таким чином можна в'язати снасть для зимової та літньої риболовлі. А як виготовити мережу для великого улову, ви зможете дізнатися з нашої статті Як в'язати рибальську мережу.

Як в'язати фідерні снасть


Фідерний спосіб лову відрізняється від інших тим, що в його основі лежить виготовлення спеціальної годівниці з прикорму для риб, яка дозволить їх зловити. Для новачків ми пропонуємо освоїти два способи в'язки фідерної снасті.

Патерностер

 1. Взяти плетену волосінь і зробити потрійну петлю на кінці.
 2. Далі відступити на 7 см і зробити ще петлю побільше.
 3. Через велику петлю протягнути вертлюжок годівниці.
 4. До маленької петлі приєднати повідець з гачком.

Принцип дії оснастки простий - риба заковтує прикорм, спрацьовує підсікання, в результаті чого вона сама потрапляє в годівницю.

Снасть «Несиметрична петля»

Даний вид в'язки використовується на дуже обережну рибу, яку складно зловити. Наприклад, сом або жерех. Виготовляється оснастка наступним чином.

 1. На кінець волосіні надівається вертлюг і зав'язується велика петля до 0,5 метра.
 2. До вертлюга пристібається годівниця.
 3. В'яжеться ще петля 50 см, на яку приєднується корм.
 4. На цій же петлі робиться ще одна подвійним вузлом «вісімка».
 5. На дану петлю кріпиться поводок з гачком і прив'язується до основної волосіні.

Зверніть увагу: не бажано використовувати для в'язки фідерної снасті шнур (тільки плетену волосінь!). При закиданні на далекі відстані їм можна серйозно поранити пальці рук. Про способи лову фідера можна дізнатися з нашої статті Як ловити на фідер.


» » Як в'язати снасті?