Як працює магічний квадрат?

Фото - Як працює магічний квадрат?

Дана загадка швидко розлетілася по всьому Інтернету. Тисячі людей почали задаватися питанням про те, як працює магічний квадрат. Сьогодні ви, нарешті, знайдете відповідь!
Таємниця магічного квадрата

Насправді дана загадка досить проста і зроблена з розрахунком на людську неуважність. Давайте розберемося, як працює магічний чорний квадрат, на реальному прикладі:

  1. Давайте загадаємо будь-яке число від 10 до 19. Тепер давайте віднімемо з даного числа його складові цифри. Наприклад, візьмемо 11. Віднімемо від 11 одиницю і після - ще одну одиницю. Вийде 9. На Насправді не важливо, яке число від 10 до 19 ви візьмете. Результат обчислень завжди буде 9. Числу 9 в «магічний квадрат» відповідає перша цифра з малюнками. Якщо придивитися, то можна побачити, що дуже великій кількості цифр присвоєні одні й ті ж малюнки.
  2. Що ж буде, якщо взяти число в межах від 20 і до 29? Може, ви вже самі здогадалися? Правильно! Результатом обчислень завжди буде 18. Цифра 18 відповідає другій позиції на діагоналі з малюнками.
  3. Якщо ж взяти число від 30 до 39, то, як можна вже вгадати, вийде число 27. Число 27 також відповідає цифрі на діагоналі настільки нез'ясовного «Магічного Квадрата».
  4. Подібний алгоритм залишається правдивим для будь-яких чисел від 40 до 49, від 50 до 59 і так далі.

Тобто виходить, що неважливо, яке число ви загадали - «Магічний Квадрат» вгадає результат, адже в клітинах під номерами 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72 і 81 насправді знаходиться один і той же символ .

Насправді дану загадку можна легко пояснити за допомогою простого рівняння:

  1. Уявіть будь двозначним числом. В незалежності від числа його можна представити у вигляді x * 10 + y. Десятки виступають в ролі "x", а одиниці в ролі "у".
  2. Відніміть з загаданого числа цифри, які складають його. Складаємо рівняння: (x * 10 + y) - (x + y) = 9 * x.
  3. Число, яке вийшло в результаті обчислень має вказувати на певний символ в таблиці.

Не важливо, яка цифра буде в ролі "x", так чи інакше ви отримаєте символ, у якого номер буде кратний дев'яти. Для того щоб переконатися в тому, що під різними номерами знаходиться один символ, досить просто подивитися на таблицю і на номери 0,9,18,27,45,54,63,72,81 і наступні.


» » Як працює магічний квадрат?