Що таке шейпінг?

Фото - Що таке шейпінг?

Шейпінг - це не тільки комплексна програма фізичних навантажень, а й певний стиль життя, який відчувається, коли ви знаходитесь в тренажерному залі. Професійні тренери радять займатися шейпінгом не тільки в залі, але і в домашніх умовах, проте добитися відмінного результату без тренера ви не зможете. По-перше, ви будете відволікатися на дрібниці, по-друге, будете використовувати щадні вправи. У залі ж з'являється стимул зробити більше і краще.

Якщо ви хочете зайнятися шейпінгом і новачок у цій справі, то спочатку вам потрібно дізнатися про те, що таке шейпінг.
Ритмічна гімнастика

По суті, шейпінг - це гімнастика в ритмі, яка допомагає змінити і скоригувати форми тіла. У шейпінгу дуже важливо максимально точно і правильно виконувати всі вправи. Перед початком занять фахівець аналізує фігуру жінки, виявляє її недоліки, після цього складає індивідуальну шейпінг-програму для поліпшення фігури. У шейпінгу розрізняється два етапи. Перший - катаболический - допомагає позбутися зайвого жиру, другий - анаболічний - допомагає домогтися чіткості фігури і рельєфності постаті. В цілому, заняття шейпінгом проходять зазвичай 2 рази на тиждень. Вправи виконуються з високою амплітудою, без великих обтяжень, в рівному темпі, з великою кількістю повторень.

Перший крок до гарної фігури

Вам необхідно записатися в шейпінг-клас. Зараз їх досить багато, і ви без зусиль виберіть для себе краще місце розташування класу.

Але одних вправ мало. Якщо ви хочете «підредагувати» свою фігуру, ви повинні правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. Це вам також допоможе зберегти свою молодість.

Хороший тренер до кожної людини підбирає індивідуальну методику. Він оцінює ваш стан здоров'я і враховує конституцію вашого тіла. В елітних салонах вам можуть в «Фотошопі» скорегувати вашу ідеальну фігуру, яку ви реально зможете досягти, до якої ви повинні будете прагнути.

Підготовка до тренування

  • У дні тренувань необхідно відмовитися від жирної їжі.
  • За півтори години до і після нічого бажано не їсти.
  • За хвилин двадцять до тренування і після потрібно випити 150 грам негазованої води (під час тренування небажано вживати воду, але трохи можна, щоб змочити горло).

» » Що таке шейпінг?