Як займатися фітнесом?

Фото - Як займатися фітнесом?

Кожна жінка знає, що займатися фітнесом не просто потрібно, але й дуже корисно для здоров'я й фігури. Адже не секрет, що дівчата, що займаються фітнесом, завжди притягують до себе захоплені чоловічі погляди. Якщо ви вирішили зайнятися фітнесом, то, швидше за все, вас цікавлять деякі питання, відповісти на які ми постараємося в цій статті.
Яким фітнесом зайнятися

Вибираючи, яким видом фітнесу зайнятися, намагайтеся виходити з функціонального стану свого організму. Тобто якщо ви, наприклад, вирішили схуднути, але маєте слабке серце, вам підійдуть такі види фітнесу як калланетика, пілатес, йога, стретчинг або тайцзи. А якщо у вас проблеми з хребтом, але є бажання підкачатися м'язи, то почати можна, наприклад, з еквааеробікі. У міру того, як ваше здоров'я буде зміцнюватися, можна буде починати освоювати й інші види фітнесу з більш складними навантаженнями. Однак робити це слід виключно під контролем фахівця.

Як правильно займатися фітнесом


Існують деякі правила, дотримання яких необхідно незалежно від рівня вашої підготовки або вибраних вправ.

  • Виконувати вправи потрібно регулярно. Відчути певний ефект від занять можна і після декількох тренувань, але щоб домогтися стійкого результату, фітнес повинен стати вашим способом життя. Регулярні тренування роблять заняття більш ефективними. Скільки разів займатися фітнесом, залежить в першу чергу від вашого здоров'я. Якщо ж у цьому плані все відмінно, то 3-4 тренування на тиждень по 45-60 хвилин буде достатньо. Але тільки за умови, що займатися ви будете регулярно. Найважчими зазвичай бувають перші три тижні занять. Вам просто потрібно їх пережити. Поступово організм звикне і вже через деякий час, незвичайним вам здасться їх відсутність.
  • Систематичність у заняттях фітнесом також не менш важлива. Виходячи їх кінцевої мети, якої ви хочете досягти, визначитеся із завданнями, які ви поставили перед собою. Потім, виходячи їх ваших індивідуальних особливостей, підберіть комплекс вправ і їх обсяг, відповідний саме вам. І пам'ятайте головне, якщо ви будете діяти безсистемно, то поставлених цілей вам не досягти.
  • Адекватно оцінюйте свої сили при виконанні вправ. Тобто якщо вправу для вас занадто складне або ж викликає больові відчуття, то від нього потрібно або відмовитися повністю, або використовувати його спрощений варіант. Якщо у вас за день до тренування піднімалася температури понад 37 градусів, то в такому разі, тренування слід перенести.

Помилки при заняттях фітнесом

  • Ігнорування або пропуск розтяжки або розминки. Розтяжка є не менш важливою складовою тренування, ніж самі вправи. Якісно виконана розминка відмінно розігріває м'язи, що в свою чергу захищає від травм і робить тренування більш ефективною.
  • Очікування миттєвого результату. У перші пару тижнів результату ви не побачите. Адже особливість силових тренувань в їх довгостроковому ефекті. Вони прискорюють метаболізм, підвищують витривалість, зміцнюють імунітет, покращують сон і самопочуття.
  • Відсутність регулярності і сталості. Скільки займатися фітнесом, вирішувати, безсумнівно, тільки вам. Але якщо тренування не носять регулярний характер, довгоочікуваних результатів можна так ніколи і не отримати.
  • Не змінний графік вправ протягом пари місяців. Через шість тижнів занять ваше тіло звикне до навантаження, і зовнішні зміни перестануть відбуватися. Щоб результати стали більш значними, необхідно внести різноманітність в заняття спортом. Міняйте комплекси вправ або ж просто збільшіть тривалість тренування.
  • Недостатньо інтенсивні заняття. Якщо при виконанні вправ ви докладаєте достатнє навантаження, то вже до середини тренування виділяється піт, а дихання частішає. Про достатньої навантаженні говорить і те, що під час заняття ви не можете довго говорити. Якщо проводити тренування з великою інтенсивністю, то за менший час можна спалити більшу кількість калорій, тим саами швидше досягти результату.

Тепер ви знаєте, як правильно займатися фітнесом. І пам'ятайте, ваше здоров'я і відмінний зовнішній вигляд у ваших руках. Удачі!


» » Як займатися фітнесом?