Що таке стейк?

Фото - Що таке стейк?

Що таке стейк, якщо не добірний шматок м'яса або шматок філе риби, приготовлений на вогні? Якщо мова йде про м'ясо, найчастіше використовується яловичина. Часто яловичий стейк називають біфштексом, що перекладається як "яловичий шматок м'яса".

Англійці першими стали розводити корів для їжі, а не тільки для отримання молока, і тоді і прийшло розуміння цінності молодого м'яса, а не м'яса старої тварини, як відбувалося раніше: коли корова не могла більше давати хороше молоко, її забивали. Можна зрозуміти, чому стейки або біфштекси до цього не користувалися величезною популярністю.

На стейк може вплинути не тільки вид тварини, в даному випадку корови. Дуже важливо також його харчування - воно впливає на смакові характеристики м'яса. Для стейків використовують м'ясо молодих бичків, яких попередньо відгодовують кукурудзою і пшеницею. Це допомагає м'ясу накопичувати велику жировий прошарок. Саме з цієї причини яловичина називається мармурової і вважається елітною.

Існує кілька видів прожарювання стейків:

  • Very rare (дуже сирий);
  • Rare (з кров'ю);
  • Medium rare (слабкої прожарювання);
  • Medium (середній прожарювання);
  • Medium Well (майже прожарений);
  • Well Done (прожарений).

Як говорилося вище, стейки можна готувати з будь-якого м'яса: яловичини, свинини і т. Д .. Якщо ви приготуєте рибний стейк, це теж буде досить смачно. Так що експериментуйте і смачно харчуйтеся!

Також вам можуть бути цікаві ці статті:


» » Що таке стейк?