Що таке латте?

Фото - Що таке латте?

Любителям кавових напоїв, швидше за все, знайоме, що таке латте. Цей незвичайний напій достатньо поширений у багатьох країнах Європи та на інших континентах. Сам напій прийшов до нас з Італії. У своєму складі він має молоко і кава еспресо.

Існує безліч різновидів даного напою, до складу якого іноді додають звичайний чай, зелений японський чай під назвою маття і мате - тонізуючий напій із вмістом кофеїну.

Різновиди напою

В Італії прийнято готувати латте дому та подавати на сніданок. Для приготування якісного напою необхідно мати різновид кавових зерен сорту арабіки під назвою мокко і звичайне молоко.

Якщо ж даний напій готується за межами цієї країни, до його складу входить еспресо і гаряче молоко з пінкою, температура якого складає приблизно 60 або 70 градусів за Цельсієм. Для того щоб вийшов вдалий кавовий напій, важливо дотримуватися пропорцій - одна міра кави до двох заходам молока і однієї міру молочної піни.

Латте відрізняється від звичайної кави з молоком, так як для його приготування береться в основі тільки еспресо.

Більше про приготуванні латте можна дізнатися зі статті Як приготувати латте.

Латте-арт

Завдяки красі молочної піни в даному напої з'явився цікавий спосіб художнього прикраси напою, який став називатися латте-арт. Є багато варіантів різних малюнків на напої, наприклад, це можуть бути сердечка, фрукти або квіти.

Детальніше про каву можна дізнатися тут Що таке кави.


» » Що таке латте?