Як знайти довжину середньої лінії трикутника?

Фото - Як знайти довжину середньої лінії трикутника?

Вам цікаво, як можна обчислити і знайти середню лінію трикутника. Тоді за справу.

Знайти довжину середньої лінії трикутника досить просто. Так як у трикутника три сторони, відповідно три кути і можливо може бути при побудові три середніх ліній.

Що являє собою трикутник:

Три сторони (рівносторонній, рівнобедрений)

Три кута (відповідно гострокутий, тупоугольние, прямокутний трикутники)

Що таке середня лінія трикутника

Це відрізок. Відрізок з'єднує середину двох сторін трикутника. У будь-якого трикутника три середніх лінії.

Властивість 1: Середня лінія трикутника, паралельна стороні трикутника і дорівнює його половині. Отже, для визначення середньої лінії трикутника досить знати довжину третьої сторони.

Приклад: є трикутник ABC, відомо, що середня сторона КN проведена паралельно АС. Довжина АС = 8 см. AB = 4 cм, ВС = 4 см. Отже, для знаходження середньої лінії трикутника досить АС / 2 і отримати середню лінію трикутника. Відповідь: 4 см середня лінія в заданому трикутнику за існуючими параметрами.

Властивість 2: Якщо в трикутнику провести три середніх ліній, то утворюється чотири рівних подібних трикутника. Коефіцієнт дорівнює?.

Властивість 3: Середня лінія рівностороннього трикутника розбиває трикутник на трапецію і трикутник.

Приклад вирішення задачі: Якщо ми намалюємо трикутник, то побачимо, що вгорі трикутника фігура з трьома кутами. Внизу чотирикутника фігура з двома протилежними сторонами, які паралельні один одному.

Таким чином розрахувати середню лінію трикутника не так складно як здається. Володіючи інформацію про основному властивості того що середня лінія паралельна основі ми знайдемо її величину.


» » Як знайти довжину середньої лінії трикутника?