Як користуватися скрабом?

Фото - Як користуватися скрабом?

Напевно, будь-якій жінці хочеться, щоб її обличчя виглядало молодо і свіжо, щоб сяючий вигляд мала шкіра. У цьому може допомогти відлущуючий засіб - скраб. Не так давно приблизно 15 років тому скраби вважалися новинкою, і вибір був невеликий в магазинах. У наш час косметична індустрія зробила великий ривок вперед, тепер у продажу є скраби для всіх типів шкіри, також скраби для тіла, для глибокого чищення є інтенсивні скраби, для звуження пор. Відлущування та чистка шкіри за допомогою косметичних засобів називається пілінгом.

Нове дихання шкіри це - скраб. Наша шкіра постійно оновлюється, але іноді вона сама не може впоратися з відмерлими клітинами. У цьому допомагають скраби. Вони мертві клітини отшелушивают, прибирають забруднення і цим продовжують молодість і зберігають здоров'я вашої шкіри. Ви можете прочитати, як користуватися скрабом трохи нижче.
Як правильно користуватися скрабом для обличчя

Легка очистка шкіри повинна проводитися так, щоб не нашкодити їй. Якщо ви вирішили самостійно провести дану процедуру, то потрібно знати кілька правил. Зараз ви розберетеся, як правильно користуватися скрабом і прочитаєте поради щодо його використання.

  • Не завжди на ськрабах вказують, для якого типу шкіри він призначений. Пряме призначення завжди зрозуміло. Ні в якому разі для очищення шкіри обличчя не використовуйте скраб для рук, тіла, тим більше ніг, в них абразивних часток більше і вони крупніше.
  • Косметологи рекомендують продукцію однієї косметичної лінії, в такому випадку скраб, молочко, тонік, і крем доповнюють один одного, а ефект впливу на шкіру буде посилений. І ризик роздратування або алергії знижується.
  • Очищення із застосуванням скрабу краще робити ввечері, тому вночі поділ клітин посилюється, шкіра менше піддається стресу, більше відпочиває і відновлюється.
  • Не наносіть скраб на чутливі ділянки шкіри - навколо губ та очей.
  • Для початку очистіть шкіру як при звичайній процедурі, потім зволожите обличчя водою, нанесіть скраб. Плавними круговими рухами 1-2 хвилини. Змийте скраб теплою водою і нанесіть крем.
  • Якщо почервоніння і ефект пощипування, після використання скрабу, не проходять, то значить даний засіб вам не підходить.

Як часто користуватися скрабом


Важливим фактором є частота використання засобів очищення шкіри. Оскільки надмірність може призвести до небажаних наслідків. Напевно, так чи інакше, вас цікавило питання про те, як часто користуватися скрабом? Завжди ви чуєте рада з використання скрабу 1-2 рази на тиждень. Але це не завжди так, наприклад, для проблемної і дуже чутливої шкіри рекомендується використання скраб 3-4 рази на місяць. Але в домашніх рецептах і в якісній косметиці можна зустріти досить «м'які», дбайливі скраби, і такі які можна використовувати кожен день. Все залежить від компонентів, і від величини абразивних частинок.

Здавалося б подрібнені кісточки або шкаралупа горіхів - натуральні компоненти. Значить, засоби, до складу яких входять такі абразивні частинки найкраще використовувати? Насправді це не так, тому що «природні частинки» нерідко мають гострими краями, ними потрібно користуватися дуже акуратно, тому можна травмувати шкіру. Добре шліфують шкіру частинки морської солі. Краще всього якщо абразивними частинками є синтетичні кульки, вони дбайливо доглядають за шкірою обличчя.

Як користуватися скрабом для тіла

Скрабами для тіла найкраще користуватися в душі. Після того як змиєте гель для душу, коли тіло распарено, і омертвілі клітини шкіри легко отшелушивается, і шкіра як губка вбирає в себе все корисне. Потрібно нанести на тіло скраб і помасажувати кілька хвилин, після чого змити водою. Скраб для тіла використовують 1-2 рази на тиждень. Залежно від того, як користуватися скрабом для тіла, з якою інтенсивністю і регулярністю можна домогтися бажаного результату. Будь-які процедури вимагають обережного і розумного підходу. Тільки він здатний забезпечити безпеку. Тепер ви ознайомилися з інформацією про те, як користуватися скрабом для обличчя і тіла, як часто його застосовувати, і як правильно використовувати.


» » Як користуватися скрабом?