Як правильно голити пахви?

Фото - Як правильно голити пахви?
Дивіться відео

Як правильно голити пахви?


Найпростішим і доступним способом видалення волосся із зони пахв є гоління. Можна користуватися і спеціальними кремами, спробувати процедуру фотоепіляції або епіляцію воском. Але все-таки гоління залишається найшвидшим і простим способом з усіх.

Отже, як правильно голити пахви? Загальні правила стосуються і чоловіків, і жінок:

  • перед голінням прийміть гарячий душ, волосся і шкіра повинні бути розпареними, це пом'якшить шкіру і волосся і посприяє гладкому гоління;
  • ретельно помийте шкіру пахв. Спочатку милом або гелем для душу, потім скрабом. Скраб видалить відмерлі клітини шкіри і вирівняє поверхню, а також допоможе уникнути такої неприємності, як врослі волосся.

Як правильно голити пахви дівчатам

Правильно голитися далеко не мистецтво, але ми все-таки нагадаємо вам, як робити це правильно.

Краще використовувати для гоління крем, а не піну. Крем вбирається в шкіру, пом'якшуючи і зволожуючи її. Піна ж покриває шкіру тільки поверхово і сприяє лише ковзанню бритви. Ніколи не використовуйте для гоління мило, воно висушує шкіру, після гоління з милом, швидше за все, почнеться роздратування. Якщо крему для гоління під рукою не виявилося, використовуйте гель для душу або шампунь.

Для гоління пахв візьміть жіночий бритва. Добре буде, якщо він з двома-трьома лезами, це позбавить вас від зайвих дотиків лез до шкіри, що скоротить її травмування.

Без зайвого натиску проведіть верстатом по шкірі пахв, потім намочіть лезо під проточною водою і проведіть ще раз.

Голити пахви слід у напрямку росту волосся. Але на практиці це не дає бажаного результату, тому багато голять пахви проти росту волосся, що забезпечує більш чисте гоління. Шкіра стає гладкою, коріння волосся не видні.

Після гоління шкіру пахв ретельно помийте водою без засобів для миття, акуратно просушіть рушником і нанесіть зволожуючий крем.

Якщо ви користуєтеся спиртовим дезодорантом, то не користуйтеся їм відразу після гоління. Він висушить шкіру. Зачекайте, поки вбереться крем, зніміть залишки серветкою, тільки після цього обробіть поверхню шкіри дезодорантом.

Як правильно голити пахви чоловікам

Спосіб гоління майже нічим не відрізняється від гоління пахв дівчатами. Можу лише додати, що конституція тіла у чоловіків дещо відрізняється від конституції жіночого, це стосується і зони пахв. У чоловіків є западина між тулубом і рукою. Тому при гоління пахв необхідно підняти руку вгору, а потім трохи опустити, таким чином ямка стане більш доступною для верстата. Також рекомендую чоловікам використовувати для гоління пахв жіночий верстат, він більш гладко виголює шкіру пахв.


» » Як правильно голити пахви?