Як привести шкіру в порядок?

Фото - Як привести шкіру в порядок?

Здорової рум'янець, гладка ніжна шкіра на обличчі - про це мріє кожна жінка. Але, на жаль, не кожна може цим похвалитися. Тому, якщо ви хочете привести в порядок шкіру, потрібно правильно підібрати косметичні засоби та розробити програму по догляду за тим або іншим типом шкіри.

Нижче розказано про типи шкіри обличчя і про відповідний кожному типу догляді.
Типи шкіри обличчя

Перед тим як придбати засоби по догляду за обличчям, потрібно визначитися з типом шкіри, щоб засіб було ефективним. Неправильно підібраний крем або гель для вмивання не впорається з проблемами шкіри, до того ж він зможе стати причиною їх посилювання. Отже, виділяють кілька типів, а саме:

  • жирна шкіра;
  • суха шкіра;
  • комбінована шкіра;
  • нормальна шкіра.

Звичайно, кожен тип шкіри вимагає певного догляду.

  1. Наприклад, якщо у вас жирна шкіра, то можна використовувати засоби для очищення обличчя на основі глини, а також кілька разів на тиждень робити маски з блакитної або рожевої глини. Жирну шкіру необхідно очищати два рази на день за допомогою спеціальних засобів, щоб запобігти закупорювання пір.
  2. Суха шкіра потребує щадному очищенні й зволоженні. Також кілька разів на тиждень потрібно використовувати скраб для обличчя, а після накласти на шкіру живильний крем. Не зайвими будуть зволожуючі маски, які роблять шкіру більш еластичною і гладкою.
  3. Комбінована шкіра потребує особливої уваги. Якщо Т-зона не відрізняється особливим жирним блиском, то варто спробувати засоби, призначені для нормальної шкіри. Інакше треба використовувати окремо крем для жирної і сухої шкіри. Добре впливає на стан комбінованої шкіри контрастне вмивання і протирання льодом.
  4. Нормальна шкіра потребує захисту від негативних факторів навколишнього середовища. Перед тим як вийти на вулицю, нанесіть спеціальний крем, а влітку користуйтеся сонцезахисним.

Для того щоб шкіра набула здоровий вигляд, правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, спите 7-8 годин на добу і частіше посміхайтеся, адже позитивно налаштована людина виглядає більш привабливо.

За додатковими рекомендаціями можна звернутися до статті Як омолодити шкіру.


» » Як привести шкіру в порядок?