Як освітлити особа?

Фото - Як освітлити особа?

У моду знову входить порцелянова шкіра і засмаглі дівчата шукають способи, як освітлити обличчя. Блідість і прозорість шкіри властиві далеко не всім, але такого ефекту можна добитися, якщо докласти певних зусиль. Звичайно, якщо від природи ви наділені смаглявим обличчям, то навряд чи ви досягнете аристократично блідого відтінку, але освітлити особа на пару тонів, все ж, можливо.

Існує безліч різних способів для того, щоб зробити шкіру тіла, і зокрема особи, світліше. Всі вони діють по-різному, тому не так вже й складно підібрати щось дієве в кожному конкретному випадку. Набагато складніше слідувати інструкціям і виконувати всі вимоги. У першу чергу, всі засоби і процедури діляться на ті, які можна використовувати вдома, і ті, які можна провести тільки в салоні.
Як освітлити особа в домашніх умовах

Освітлення шкіри включає в себе кілька кроків, а саме:

  • захист шкіри від засмаги
  • безпосереднє освітлення шкіри
  • очищення шкіри від плям і темних точок
  • освітлення темного волосся на обличчі

Для того, щоб ефективно освітлити обличчя будинку, вам будуть потрібні наступні засоби:

  • Крем для обличчя: осветляющий або відбілюючий
  • Скраб
  • Лікувальна косметика з екстрактом цитрусових
  • Освітлююча маска промислового виробництва

Щоденне використання цих коштів допоможе відбілити шкіру. Тепер зупинимося на кожному з пунктів, щоб зрозуміти, як саме використовувати кожне з засобів.

Відбілюючий крем

Дія більшості відбілюючих кремів засновано на захисті шкіри від ультрафіолетового випромінювання, тобто від засмаги. UF-фільтри допомагають зберегти природний відтінок шкіри обличчя в будь-який час року. Таким кремом бажано користуватися кожен день, особливо перед виходом на вулицю. У комплексі з таким кремом зупинити пігментацію допоможуть також великі сонячні окуляри, капелюх з полями або кепка з козирком.

Скраб


Використання скрабу сприяє очищенню і оновленню шкіри. Якщо ваша шкіра встигла засмагнути, то скраб прискорить освітлення шкіри. До того ж, частинки скрабу усувають бруд з поверхні особи, тим самим знову ж осветляя її. Важливо пам'ятати, що частинки повинні бути не дуже жорсткими, щоб не поранити шкіру і не викликати роздратування. Використовувати скраб кожен день не можна, обмежтеся парою раз на тиждень.

Екстракт цитрусових

Давно відомо, що цитрусові допомагають освітлити шкіру. Якщо ви не знаєте, як освітлити шкіру обличчя, то використання косметики з вмістом соку лимона або лайма - одне з найкращих рішень. Секрет полягає в кислоті, яка надає відбілюючий дію. Якщо ви вже користуєтеся відбілюючим кремом, то можна доповнити його тоніком для вмивання, що містить лимонний сік.

Екстракт цитрусових входить до складу безлічі лосьйонів, пінок і рідкого мила, так що знайти підходящий варіант буде нескладно. Замість використання коштів промислового виробництва, можна звернутися до натуральних. Регулярно протирайте обличчя ватним тампоном, змоченим в лимонному соці. Але пам'ятайте, що нерозбавлений сік може бути дуже агресивним для ніжної шкіри обличчя.

Маски і креми з освітлюючими речовинами

Існує ряд засобів промислового виробництва, які ви не зможете приготувати вдома. Вони містять речовини, які ефективні для відбілювання шкіри і волосся на обличчі. Такими речовинами є, наприклад, екстракти солодки і папайї. На їх основі виготовляється весь спектр засобів для догляду за шкірою обличчя. Якщо ви не знаєте, як освітлити волосся на обличчі і саму шкіру обличчя, то спробуйте косметику зі згаданими добавками.

Косметичні салони

Будь-яка процедура в домашніх умовах, наприклад, маска для обличчя, осветляющая шкіру, не замінить косметичних процедур, які пропонують салони краси. Ефекту від хімічного або механічного пілінгу, а також від професійного відбілювання обличчя в салоні, не можна отримати вдома. Тому, якщо ви хочете домогтися серйозних результатів, не нехтуйте допомогою фахівців.


» » Як освітлити особа?