Як лікувати екзему на руках?

Фото - Як лікувати екзему на руках?

Захворювання це хронічне, що не заразне, що з'являється з різних причин. Вона виражається в почервоніння, можливе шелушении рук. Також можуть з'явитися пухирці, які згодом розкриваються. Долоні сверблять. Про різних видах екземи, читайте в статті Що таке екзема.

У чому причини екземи на руках? До неї можуть привести різні виснаження, стреси, депресії. Екзема може стати наслідком алергії, а також використання хімічних подразників в кристалах, побутової хімії.
Екзема - як лікувати

Першим ділом усуньте причину захворювання. Обстежуйтеся у дерматолога, щоб він встановив її і призначив лікування.

Якщо долоні сверблять від контакту з хімічними засобами, їх використання слід припинити. На період загострення екземи знизьте взаємодія шкіри з водою. Приберіть з їжі алергени.

Лікування призначає лікар, самолікуванням займатися не слід. Він може прописати в залежності від тяжкості екземи антигістамінні, внутрішньовенне лікування, імунокоректори, сечогінні препарати, гормональні засоби. До останніх відносять мазі з вмістом гормонів з протизапальною дією, такі як Елоком, Локоід, Адвантан. Є мазі без гормонів - вони посилюють захисні функції шкіри. При перших ознаках екземи на руках застосовують Дермасан або Ауробін. Ефективно лікування Скін-Капом. Вітаміни групи B також показані при лікуванні екземи.

Лікування народними засобами

Екзему рекомендовано додатково до основної терапії лікувати народними рецептами. Так, можна втирати в руки рослинне масло, змішане з соком каланхое (співвідношення 1: 1). Дізнайтеся більше про засоби народної медицини для лікування екземи на руках і інших частинах тіла в нашій статті Як лікувати екзему.

При екземі корисно дотримуватися дієти, більше відпочивати, займатися фізичною активністю. Гуляйте на свіжому повітрі щодня. Захищайте руки від хімічного впливу під час косметичних процедур або збирання.


» » Як лікувати екзему на руках?