Чим корисний цикорій?

Фото - Чим корисний цикорій?

Багато хто з нас починають свій ранок з чашкою кави в руках. Незважаючи на те, що позитивні якості цього напою добре відомі, я все ж наважуся запропонувати вам альтернативу - цикорій. Спробуйте замінити каву, або хоча б розбавити його, набагато більш корисним цукром, і ви обов'язково будете згадувати це рішення з вдячністю. Але що це таке? Чим корисний цикорій? Давайте спробуємо з'ясувати.
Що таке цикорій

Цикорій - маленький блакитний квіточку, квітучий з червня по вересень, скоріше схожий на докучливий бур'ян, ніж на комору вітамінів, якої він є. Дивно, що багато хто навіть і не знають про цей чудовий джерелі здоров'я, а адже багато видів цикорію можна тривалий термін зберігати в холодильнику, і використовувати їх цілий рік! Користь можна отримувати і з листя цикорію - вони є найпотужнішим джерелом вітамінів і корисних речовин: фосфору, калію, натрію, сірки і так далі, але справжнім чарівним засобом є корінь цикорію, який використовується в кулінарії і при консервуванні. Однак, найбільш популярно додавати цикорій в каву або кавові напої, або просто вживати розчинний напій цикорій. Цикорій дуже корисний при захворюваннях нирок, селезінки, печінки, і особливо важливий для тих, хто страждає діабетом!

Тільки уявіть собі - настоянки кореня цикорію застосовуються для поліпшень роботи нирок, при виведенні каменів з жовчного міхура, при харчових отруєннях середньої тяжкості, захворюваннях шкіри, для зміцнення здоров'я волосся, і навіть при зубному або головного болю! Ось який корисний квітка! Але не варто забувати, що цикорій - лікарська трава, а стало бути вживати її варто як ліки, а краще - проконсультуватися з лікарем!

Цикорій - приємне з корисним

Інша справа розчинний напій цикорій. Варто відзначити, чим корисний напій цикорій - це не просто замінник кави, для тих, хто не хоче або не може пити звичайну каву, не просто прекрасне джерело вітамінів і корисних речовин, це ще й прекрасне загальнозміцнюючий, оздоровчий засіб для організму! Він допомагає боротися з безсонням, підвищеною стомлюваністю, заспокоює нерви і виводить токсини з організму! Мало того, цикорій покращує роботу кишечника, допомагає при печії, підвищує апетит і збільшує кількість червоних кров'яних тілець в організмі! Цей напій - прекрасне рішення не тільки для діабетиків, але і для вагітних, яким так само протипоказаний кави!

Однак, незважаючи на нешкідливість цього напою, цикорій не варто вживати дітям віком до трьох років, а так само хворим гастритами. Крім того, цикорій варто обережно вживати особам, які страждають психічними захворюваннями.


» » Чим корисний цикорій?