Шпора: як лікувати народними засобами?

Фото - Шпора: як лікувати народними засобами?

Від п'яткових шпор страждають багато- причин цього захворювання безліч, але найчастіше відросток утворюється через порушення обміну речовин. Як правило, людина відчуває болю при ходьбі, і якщо вчасно не вжити заходів, то положення тільки погіршиться. Звичайно, ідеальним варіантом буде показатися лікарю, але якщо немає часу, то можна вилікувати п'яткову шпору народними засобами.
Лікуємо п'яткову шпору народними засобами

Лікувати шпору можна народними средствамі- якщо виконувати всі рекомендації, то больові відчуття пройдуть протягом тижня.

Солона вода

Візьміть таз і розчиніть 1 кг звичайної солі в 5 літрах гарячої води. Опустіть ноги в розчин і не витягуйте, поки вода повністю не охолоне. Курс лікування становить 10 процедур. Розчин не обов'язково міняти, можна просто підігрівати його. Через 5 процедур біль повністю пройде, однак ви повинні пройти весь курс, щоб шпора пішла. Аналогічним чином можна використовувати сироватку.

Спирт

Від шпори можна позбутися за допомогою спирту. Налийте його в сковорідку і нагрівайте на повільному вогні. Потім вилийте рідину в тазик і опустіть в нього ноги. Ванночку потрібно приймати 15 хвилин.

Часник

Натріть на тертці часник, і цю кашку прикладіть до п'яти на 3 години. Якщо засіб сильно пече, можна додати в нього трохи рослинного масла. Такий компрес потрібно робити щодня до повного зникнення больових відчуттів. Також можна додати в часник крейда і прикласти цю суміш на 3 години. Ноги потрібно буде попередньо добре розпарити.

Чорна редька

Коли потрібно швидко вилікувати п'яткову шпору, слід звернутися до такого народному засобу, як чорна редька. Її потрібно перетворити в кашку, яка прикладається до п'яти. Такий компрес слід тримати всю ніч. Зазвичай вистачає 3 процедур, щоб забути про біль.

Більше порад з лікування шпори можна знайти в нашій статті - Як лікувати шпори.


» » Шпора: як лікувати народними засобами?