Як навчитися робити колесо?

Фото - Як навчитися робити колесо?
Дивіться відео

Як навчитися робити колесо?

Про шинах, дисках і камерах ми говорити не будемо, наша розмова про те, як навчитися робити колесо, в сенсі акробатичного трюку. Видовищність художньої гімнастики захоплює, але ж можливо і самому спробувати. Акробатичне колесо якраз відноситься до того розряду вправ, яким можна навчитися самостійно вдома. Звичайно, при певній частці підготовки, наявності місця і при дотриманні основних правил безпеки (добре, якщо у Вас є помічник, який може підстрахувати).

Підготовка


Перш ніж вчитися робити колесо, треба підготувати місце і себе.

 • Підготовка місця. Це обов'язкова умова, так як навчитися робити колесо без наявності відповідного місця просто не вийде. А відповідне місце, це місце просторе, без зайвих предметів навколо, досить високе (щоб не збивати ногами люстри). Добре, якщо є можливість займатися в залі, де ще й мати є. Ніщо не повинно обмежувати рухів, ніяких гострих кутів навколо. Пригадується вільна стіна.
 • Підготовка себе.
  1. Вибір одягу. Вона не повинна утрудняти рухів або заважати Вам зайвої мішкуватістю. Добре, якщо це короткі еластичні шорти або Ласін, приталений еластичний топ (футболка), який не буде з Вас скочуватися в положенні "догори ногами". Що стосується взуття, то вибір залежить від місця проведення. Якщо це гладкі підлоги, то вибирайте взуття, не ковзаючу по ньому.
  2. М'яза. Розігрійтеся перед тим, як перейти до вправи, розімніть, зробіть комплекс підготовчий вправ.

  Акробатичне колесо: інструкція

  Для початку корисним буде дізнатися, як навчитися робити колесо по відео роликам. Уважно перегляньте техніку виконання, положення ніг, рук, всі найдрібніші руху: з чого почати, що робить кожна частина тіла в ході виконання вправи, як закінчувати. Робіть паузи у відео, розглядайте положення тіла.

  1. Добре для початку повчитися стояти на руках. Спочатку біля стіни, щоб можна було впертися в неї ногамі- можете попросити когось притримати Вас.
  2. Спробуйте встати, ніби збираєтеся робити колесо. Визначте зручну для Вас сторону (з правої ноги або з лівої). Можете спробувати зробити колесо (нехай зовсім не схоже на колесо взагалі).
  3. Отже, встаньте зручною стороною. Припустимо, це ліва сторона, тобто стоїмо прямо (трохи повернувшись). Послідовність Ваших рухів буде така: робите крок лівою ногою, опускаєте ліву руку (у нашому прикладі) на підлогу, одночасно відштовхуючись правою ногою (ноги не зводите), ставите праву руку на підлогу, відриваючи ліву ногу. Коли ліва нога досягне вертикального положення, праву опустіть на підлогу, при цьому Ви відчуєте, що пора відривати від підлоги руки: спочатку ліву, потім праву.

  Будьте готові, що спочатку взагалі нічого не вийде. З власного досвіду скажу, що головне - відточувати руху, тобто постійно, раз від разу, робити і робити колесо. Ви повинні досягти єдиного плавного руху.


  » » Як навчитися робити колесо?