Як накачати колесо?

Фото - Як накачати колесо?


Не один раз стикалися, і ще будуть стикатися, водії з проблемою «спущене колесо». Зазвичай, така проблема звалюється на тебе, найчастіше за все з ранку. Поспішаєш на роботу, немає часу і тут спущене колесо. Накачати досвідченому водієві, так, ще має електричний компресор, не проблема. Але для новачків, я докладніше поясню дану процедуру.

Як накачати колесо? Для цього беремо компресор. Від нього йде тонкий провід і циліндричний наконечник. Його ми і підключаємо до прикурювача. Потім відкручуємо ковпачок і одягаємо на нього гумовий шланг з накфонечніком до упору вниз, а пластикову ручку повертаємо на 90 градусів. Якщо Ви правильно все зробили на манометрі можна побачити, скільки атмосфер в колесі. Накачувати необхідно до необхідної позначки атмосфери, але для кожного автомобіля він різний. Дану величину треба дізнатися заздалегідь. Останні дії. Вирівнюємо пластикову ручку, знімаємо компресор, закручуємо ковпачок на колесо назад, відключаємо насос від прикурювача, звертаємо і прибираємо в багажник.

Як правильно накачати колесо? Що приховано в цих словах? У цих словах закладено тільки одне слово - тиск. Дана величина розраховується для кожного автомобіля окремо, щоб забезпечити хороші характеристики руху, легкість в управлінні, продовжити термін служби шин і несучої здатності. За даними показником водій повинен стежити регулярно, особливо перевіряти, якщо Ви зібралися в поїздку. Завжди даються верхні і нижні показники тиску. Слід дуже точно відповідати цим даними інакше:

  • При перевищенні цього показника може погіршитися плавність ходу, утворитися вм'ятини або пошкодитися шина, сприяти швидкому зносу середній частині протектора;
  • При зниженому тиску може верещати шини при поворачивании машини, утруднився рульове управління, дуже швидко, але нерівномірно зношуватися, особливо по краях протектори, утворювати різні вм'ятини і розриви покришки ободом або корду покришки, створюватися досить високу температуру в шині;
  • При нерівномірному тиску в чотирьох колесах, теж дуже погано позначається на машині. Може бути, неоднакове гальмування у коліс, уводиться в бік рульове управління або взагалі погіршитися керованість автомобіля, особливо це проявляється при прискоренні або при розгоні.

Як накачати колесо коляски? Це не становить жодних труднощів. Треба тільки знайти насос, який йде в комплекті з коляскою. Якщо він в комплект не входить, то тоді підійде простий насос від велосипеда. Відкручуємо ковпачок, накручуємо шланг насоса, накачуємо вручну, знімаємо шланг і закручуємо ковпачок. От і все.

Але зустрічаються такі ситуації, коли треба накачати колесо, а насоса немає. Як накачати колесо без насоса? Досить-таки швидко, але при даній процедурі Ви повинні бути максимально уважні і дотримуватися всіх заходів безпеки. Нам підійде бензин, газ, будь спрей, спирт, дезодорант або навіть лак для волосся. Впорскуємо трохи речовини всередину колеса і поджигаем. Колесо в порядку, можна їхати.


» » Як накачати колесо?