Що хорошого в світі?

Фото - Що хорошого в світі?

Коли приходить час чергової відпустки, ми, прекрасно розуміючи, що хорошого в світі дуже багато, намагаємося підшукати для себе все найкраще. Вже якщо дивитися визначні пам'ятки, то самі знамениті. Якщо їхати на курорт, то на найрозкішніший. Якщо зупинятися в готелі, то на самому комфортному.

Хтось любить насолоджуватися красою дикої природи, а хтось віддає перевагу відпочинку в оточенні всіх благ сучасної цивілізації. Наш світ так барвистий і багатоликий, що будь знайде в ньому місце, де зможе відпочити душею і тілом, набратися сил і вражень, дізнатися щось нове, та й себе показати.

Що найкраще в світі? Уявляєте, скільки томів можна написати, відповідаючи на це питання? Хоча якщо розглядати його з точки зору туриста, то можна спробувати створити своєрідний рейтинг найцікавіших і відвідуваних місць на планеті. Це може виглядати, приблизно, так.
Найбільш «туристичні» країни світу

  • Індія. Багатющу спадщину предків, самобутній місцевий колорит і буйство фарб. Знаменитий Тадж-Махал, спа і аюверда. Це країна-загадка, країна-перлина, країна-легенда. Бажаючих відвідати її стає все більше з кожним роком.
  • Мексика. Стародавні цивілізації майя та ацтеків. Нескінченні піщані пляжі і бездонна блакить двох океанів. Снігові шапки гірських вершин. Країна пекучих страв і неприборканих темпераментів.
  • Таїланд. Країна контрастів. Буддистські монастирі та храми. Палаци царів і пагоди на тлі красивої природи. І тут же - хмарочоси сучасних мегаполісів. У Таїланді дуже тісно переплелися історія і сучасність.
  • В'єтнам. Де ще можна так гостро відчути свою єдність з природою? Тільки у В'єтнамі, де в деяких селищах майже в незайманому вигляді зберігся побут минулих століть.
  • Болгарія. Тут туристів чекають засніжені гірські маршрути взимку і спекотні піщані пляжі влітку. Тонкі південні вина ваблять своїм ароматом. А співвідношення «ціна = якість» знайоме всім без винятку.

Ви запитаєте, а як же Італія і Франція, Іспанія і Греція, Туреччина і Єгипет, Індонезія та Еквадор, Філіппіни і Туніс, Куба і Нова Зеландія? Звичайно ж, їх теж обов'язково потрібно відвідати. Кожна країна самобутня і незабутня. Побувавши в кожній з них, ви залишите там частинку своєї душі, взявши із собою натомість безцінні спогади.

Ще можна назвати кращі курорти світу або найкрутіші готелі, кращі в світі пляжі або найцікавіші пам'ятки. Але знайти все це ви зможете в будь-якому путівнику або довіднику. Та й поняття того, що є найкраще, дуже суб'єктивно. Адже всі ми різні. І смаки у нас різні, і рівень життя, і світогляд. Те, що одному здасться казкою, інший може назвати повною дешевиною. Так що, як кажуть, поки сам не побачиш, чи не оціниш.

Як щодо найкрасивіших місць на Землі? Ви, звичайно, чули, приміром, про Ніагарському водоспаді або про острів Санторін, про Стоунхендж або про руїни Мачу-Пікчу, про єгипетські піраміди або про Великий Сфінкс. Ну а що ви знаєте про інші красоти нашої планети?

Кращі місця світу


Кришталева печера гігантів в Мексиці. Відкрили її порівняно недавно (2000) в Чихуахуа. Особливий клімат печери (вологість - 100%, температура - 60 ° С) сприяв появі величезних кристалів близько 15 м. В довжину. Це щось з області фантастики. Це те, на що дійсно варто подивитися.

Врата в пекло. Знаходяться вони в самому центрі пустелі Каракум (Туркменістан). Це дивовижне видовище - справа рук людських. У 1971 році під час геологорозвідки утворився кратер, який поглинув все обладнання горе-геологів. Він виявився заповненим газом, який підпалили, щоб уникнути масового отруєння. Ось з тих часів газ і горить в цьому кратері. Всі, хто бачив, особливо вночі, цю западину, кажуть, що вона дуже схожа на перехід в інший світ.

Кришталева річка. Вона протікає на півночі Колумбії і входить в десятку найкрасивіших річок світу. Її називають «Річка п'яти кольорів». В результаті життєдіяльності різних водоростей і мікроорганізмів колірна гамма річки вражає своєю насиченістю. У ній присутні червоний, жовтий, чорний, зелений, блакитний кольори. Виглядає це просто приголомшливо.

Аризонская хвиля являє собою гірське освіту. Воно сформувалося з піску за 180 млн. Років. Це місце знаходиться під захистом держави з огляду на те, що, незважаючи на свій вік, хвилясті рельєфи дуже крихкі. Лише 20 туристів на день можуть побачити Арізонську хвилю.

Солончак Уюні. Знаходиться він в Болівії. Це найбільше у світі солоне озеро. Під час сезону дощів його поверхня перетворюється в дзеркало, яке відображає небо. При цьому створюється враження повної відсутності земної поверхні.

Всіх чудес нашої планети як природного походження, так і створених руками людини, просто не перелічити. Будь-яке з них дивно. Будь-яке вражає уяву і залишає в нашій душі слід на довгі-довгі роки. Так що на питання про те, що найкраще в світі, навряд чи хтось колись зможе відповісти однозначно. Подорожуйте по світу, відкривайте для себе все нові місця!


» » Що хорошого в світі?