Яка країна найкрасивіша?

Фото - Яка країна найкрасивіша?

Кожна країна по-своєму прекрасна. Північні країни мають свою, нордичну красу - водойми, гори, хвойні ліси. У південних країнах інша краса - більш тепла, пов'язана з пляжами, морем і приємним кліматом, який дає можливість виростати прекрасним рослинам, лісах і т.п. Багато компаній проводять дослідження, щоб з'ясувати, яка країна найкрасивіша. Відповідно, існує безліч рейтингів, і кожен з них має свою трійку лідерів.

Наприклад, існує рейтинг від творців соціальної мережі Твіттер. Грунтуючись на думках своїх користувачів, працівники сервісу склали своєрідний рейтинг, чиї результати, в общем-то, можна назвати більш-менш об'єктивними, адже взяті за основу не наукові результати досліджень, а думки користувачів.

Підсумки рейтингу

Отже, за підсумками такого рейтингу, найкрасивішою країною виявилася Латвія завдяки її клімату, географічному положенню, пляжам і густій рослинності. На другому місці знаходиться Мексика з її незвичайною, тропічною природою, оригінальним фольклором. А на третьому місці опинилася Туреччина, яка вражає всіх приїжджих довгими пляжами і величезною кількістю пам'яток у кожному місті.

Хорватія опинилася на 13 місці, хоча багато туристів вважають саме її однією з найкрасивіших країн. Сербія, яка по клімату, географічному положенню і інтересу з боку туристів, практично нічим не поступається Хорватії, як не дивно, виявилася аж на 22 місці.

А ось найпотворнішого і нецікавою країною користувачами інтернет-спільноти було визнано держава Свазіленд, яке знаходиться в Африці. Безумовно, будь-який рейтинг не можна назвати об'єктивним, тому щоб сказати напевно, яка країна гарніше інших, бажано об'їздити світ, а потім вже робити висновки.


» » Яка країна найкрасивіша?