Що подивитися в світі?

Фото - Що подивитися в світі?
Дивіться відео

Що подивитися в світі?

У кожному куточку планети можна знайти прекрасне місце, якщо уважно озирнутися навколо. Дуже важко скласти рейтинг найкрасивіших місць світу, адже доведеться їх якось класифікувати. А як можна зробити вибір між водоспадами Ігуасу, величними Гімалаями або чудовими замками Європи?


Пропонуємо вам свій список, що подивитися в світі, який ви можете доповнити і розширити. А також перегляньте статтю Що цікавого в світі.

Топ 10 найкрасивіших місць світу

  • Водоспади Ігуасу в Бразилії. Це неймовірне видовище, на яке можна милуватися вічно. 270 водоспадів, великих і маленьких, які створюють Фото - що подивитися в світідивовижний краєвид. Найбільший водоспад - Горло Диявола, висотою 70 метрів.
  • Мачу-Пікчу в Перу. Це загублене місто на висоті більше 3000 метрів, який вражає не тільки своєю архітектурною цінністю, але і прекрасним видовищем, яке відкривається з висоти. Його ще називають «втрачене місто інків», і його загадку ще не вдалося розгадати.
  • Ще один загадковий місто, яке вас вразить - Петра в Йорданії. Хто створив ці чудові комплекси в скелях, які навіть сьогодні важко повторити?
  • Щоб відчути всю міць природи і її багатомільйонну історію, Фото - що подивитися в світіварто відвідати Гранд-Каньйон в США. Тут людина відчуває себе піщинкою перед усім величчю природи.
  • Блакитна долина в Ісландії. Це термальні джерела з гарячою водою - одне з найкрасивіших місць на землі.
  • Райський куточок - Мальдіви. Якщо ви шукаєте ідеальне місце на Землі, вам варто обов'язково приїхати на ці острови.
  • Замок Нойшванштайн - це дивовижне, казкове місце в лісах Німеччини. Потрапляючи сюди, завжди чекаєш пригод і дива. Саме цей замок став логотипом компанії Уолта Діснея.Фото - що подивитися в світі
  • Блакитні печери Чилі. Ідеальне поєднання світла, води і мармуру, створює химерні й дивовижні картини, які нагадують казкове королівство.
  • Термальні джерела Памуккале в Туреччині. Це маловідоме туристам місце, яке залишить незабутні враження будь-якого, хто туди потрапив.
  • Улін'юань в Китаї. Туристи, які відвідують країну, дуже часто забувають про це дивовижне місце. Саме ці мальовничі піки стали прообразом літаючих островів в аватаровской Пандорі.

Звичайно ж, цей список можна перетворювати і доповнювати по-різному і це не означає, що інші країни не заслуговують на увагу. Для кожного з нас у рейтингу «10 найкрасивіших країн світу» на першому місці буде Батьківщина.

Наша стаття Як подивитися світ допоможе вам втілити в життя вашу мрію побувати в різних країнах. Також вам буде цікава стаття Що хорошого в світі, де описані найнесподіваніші пам'ятки, які вас вразять.


» » Що подивитися в світі?