Чи корисно пити коньяк?

Фото - Чи корисно пити коньяк?

Коньяк відноситься до міцних алкогольних напоїв, яке виробляється з деяких сортів винограду. Про те, чи є користь від вживання даного напою, і який коньяк пити, поговоримо далі.

Чи корисно пити коньяк? У малих дозах - так. Коньяк впливає на роботу шлунково-кишкового тракту (підвищує апетит, збільшує секрецію шлункового соку, тим самим покращуючи травлення). Так само коньяк допомагає організму засвоювати вітамін C. Цей напій підвищує кров'яний тиск, розширює судини, заспокійливо діє на нервову систему, зміцнює імунітет. Коньяк навіть здатний купірувати серцевий напад, якщо з'їсти шматочок цукру змочений цим напоєм.

Таким чином, якщо коньяк пити щодня малими дозами, він здатний надати лікувальну дію. Коньяк можна пити вранці, але ні в якому разі не натщесерце. Слід пити коньяк правильно, добова доза коньяку - одна столова ложка.

Тепер поговоримо про те, який коньяк краще пити. Коньяк повинен бути справжнім, виготовленим з винограду з дотриманням усіх технологій. Краще всього пити старий коньяк, виготовлений за всіма традиціями і витриманий в дубовій бочці.

Як і у всіх алкогольних напоїв, у коньяку є протипоказання. Так коньяк не можна вживати особам з гіпертонією, діабетом та ін. Ті, хто не потрапляє в категорії ризику, може воістину насолодиться смаковим букетом коньяку.


» » Чи корисно пити коньяк?