Чим закушувати коньяк?

Фото - Чим закушувати коньяк?


Алкоголь, особливо той, що відноситься до дорогих видам, необхідно вживати в помірних кількостях і з правильною харчової підтримкою. Поговоримо трохи про те, чим найкраще закушувати коньяк. Отже:
Чим закушувати коньяк?

Коли мова заходить про переваги, особливо про переваги в їжі, то потрібно вести мову про кожну людину окремо. Потрібно знати, що коньяк не прийнято пити залпом як, наприклад, горілку. Коньяк - це "Лонгдрінк", тобто потрібно потягувати по немногу і насолоджуватися його фортецею і ароматом. Для отримання максимуму задоволення від коньяку, треба вміти відчувати його аромат. Саме тому коньяк прийнято подавати в спеціальних келихах, які називають "Сніффер" (від анлг. Sniff - нюхати). Це чарка являє собою скло, виконане з прозорого безбарвного кришталю. Чарка широка внизу, а догори вона звужується. Чарка стоїть на тонкій ніжці з широкою платформою. Коньяк, при вживанні, повинен володіти температурою, вище кімнатної. Гріють коньяк виключно в долонях. Його прийнято пити після застілля в чистому вигляді. Як правило, після чарки коньяку пропонують чашку кави або чаю. Ви не зможете відчути смак і букет коньяку, якщо будете пити його під час їжі. Саме з цим пов'язана вся строгість процедури вживання коньяку. Коньяк прийнято закушувати шоколадом. Французький стиль вживання коньяку передбачає таку послідовність. Спочатку ви п'єте каву, після цього коньяк, і потім викурюєте сигару. Ось, чим закушувати коньяк.

Вибір блюда, яке має бути на столі разом з коньяком підкоряється такому правилу. Воно не повинно загубитися на фоні смаку коньяку, але і не повинно його перебивати. Смак страви відповідає і трохи відтіняє яскравий смак коньяку, саме тому страва не повинно бути повністю ідентичним смаку коньяку. Інтенсивний смак качки або баранячого м'ясо чудово доповнить смак хорошого коника. Ну а м'ясо білої риби або латуку загубиться і не принесе належного задоволення.

Традиції припускають м'ясо, фрукти, сухофрукти, шоколад, кава і десерти в якості основних закусок для коньяку. Хороше поєднання утворює коньяк разом з елітними сортами французького сиру.

Кожен може придумати закуску до будь-якого з міцних напоїв самостійно. Ми ж подивимося, чим найчастіше прийнято закушувати коньяк. Ваше завдання - визначитися з вашим вибором. Отже:

  • Багато хто віддає перевагу в якості основних закусок до коньяку, сир, шоколад і виноград.
  • Відомо, що, часто, лимон пропонують в якості закуски до коньяку. Ця традиція була привнесена в російську життя ще Миколою II. Однак, така традиція не має під собою якогось логічного пояснення, адже коньяк - це не текіла. Мабуть, вибір лимона - це індивідуальний вибір, який з часом перетворився на моду, ну а потім вже в звичай.


» » Чим закушувати коньяк?