Коли починаються перейми?

Фото - Коли починаються перейми?

Саме сутички викликають ту саму біль, який супроводжує народження нової людини. Коли починаються перейми, відкривається шийка матки і плід просувається до виходу.
Коли перейми: розпізнаємо

Як правило, спочатку з'являються слабкі больові відчуття, про те, що це саме сутички, а не звичайні нездужання при вагітності, говорить їх регулярність. Сутички можуть відчуватися в попереку або внизу живота. Спочатку інтервал між ними може бути від десяти хвилин до півгодини, потім біль посилюється, а інтервал скорочується. На кінцевому етапі пологів максимальний інтервал - 3-5 хвилини, але іноді біль може бути практично безперервної.

Коли починаються перейми, слід негайно вирушати в стаціонар. Тривалість пологів буває різною, і краще, щоб в момент появи дитини на світ поруч з вами були кваліфіковані лікарі. Іноді пологи можуть початися і без сутичок, про те, що «процес пішов», говорить відійшли навколоплідних вод, чекати початку сутичок в цьому випадку не слід - безводні пологи можуть загрожувати багатьма серйозними ускладненнями як для матері, так і для плода. У разі необхідності, в пологовому відділенні можуть стимулювати початок розкриття шийки матки.

Для того щоб трохи послабити біль, існує багато прийомів, про які зазвичай розповідають майбутнім мамам на спеціальних курсах. Наприклад, розроблена спеціальна техніка дихання, на первинному етапі, коли біль вже сильна, але ще терпима, можна робити носом вдих на рахунок один, два, три, чотири, а видих ротом, також повільно рахуючи до шести. Така техніка допоможе знизити інтенсивність болю. Коли ж сутички стануть зовсім нестерпними, можна переходити до техніки прискореного дихання на самому піку сутички. Таке дихання акушери називають «по-собачому», ви повинні робити швидкі вдихи і видихи, що нагадує переривчастий подих втомленою собаки.

Іноді зміна пози допомагає знизити біль і розслабитися. Шукайте зручне положення: можна встати на карачки, спробувати сісти на спеціальний м'яч і т.д.

Головне пам'ятайте, що вся біль забудеться дуже швидко, як тільки ви побачите свого малюка, а ваше вміння зосередиться і володіти собою допоможе зробити пологи більш легкими і менш травматичними як для вас, так і для вашої дитини.


» » Коли починаються перейми?