Як зрозуміти, що почалися перейми?

Фото - Як зрозуміти, що почалися перейми?


Будь-яка вагітна жінка, готуючись в перший раз до світлого моменту появи на світ нового життя, з хвилюванням очікує початку пологів. Невідомість зазвичай турбує найбільше. Які ознаки свідчать про те, що скоро пологи, як зрозуміти, що почалися перейми, якщо ніколи не відчувала нічого подібного? Спробуємо зрозуміти, що таке сутички і розібратися в основних ознаках і симптомах, що свідчать про початок пологів. Бути може тоді їх очікування не супроводжуватиметься тривогою і панікою.
Що таке перейми

Родові сутички являють собою регулярні мимовільні скорочення матки, які, поряд з потугами, відносяться до изгоняющим плід силам. У поєднанні з іншими ознаками, які ми розглянемо нижче, сутички є ознакою початку пологів. Незадовго до цього початку організм майбутньої породіллі і плоду починають виробляти специфічні речовини, які викликають скорочення м'язів матки, ці скорочення і називаються переймами.

Доношенная вагітність

Сучасні акушери вважають доношеною вагітність в 38 тижнів, однак з урахуванням індивідуальних особливостей слід говорити про найбільш ймовірний інтервалі пологів, який вкладається в межі від 38 до 42 тижнів. Якщо вагітність досягла цих термінів, то варто чекати початку пологової діяльності.

Генеральна репетиція

Є ряд ознак, які зазвичай передують початку сутичок.

  • В останні 3-4 тижні перед пологами внизу живота та попереку можуть з'являтися тягнуть болі, які носять періодичний характер. Це слідства підвищення збудливості нервової системи і зміщення хребців в крижах.
  • За 2-4 тижні до пологів у майбутньої мами відбувається опускання живота, він змінює форму і на погляд здається зменшеним.
  • Підвищується збудливість матки, вона сильніше реагує на подразники. Ще за 5-6 тижнів до пологів можуть виникати тонічні напруги матки, вона може сильно напружуватися, спочатку від 2 до 4 разів на тиждень. Ближче до пологів напруги можуть повторюватися 1-2 рази на день. Однак це ще не сутички.
  • За 3-4 тижні до пологів можуть виникнути помилкові перейми. Їх ще називають переймами Брекстона-Хікса. Вони являють собою періодичні скорочення матки, які можуть супроводжуватися досить відчутними болями в крижах, внизу живота та попереку. Матка як би кам'яніє, її можна легко промацати, якщо притиснути до живота руку. Від справжніх сутичок вони відрізняються тим, що рідкі і нерегулярні. Тепла ванна або ходьба зазвичай допомагають прибрати неприємні відчуття. Зазвичай перші пологи жінка помічає помилкові перейми, якщо володіє підвищеною чутливістю.

Початок пологів

  • Відповідь на питання, як зрозуміти, що почалися перейми, що безпосередньо передують пологам, лежить в їх систематичності. Тільки безперервні постійні сутички свідчать про початок пологів.
  • Крім сутичок, на початок пологів вказують такі ознаки, як відходження навколоплідних вод і слизової пробки, що закриває просвіт шийки матки.


» » Як зрозуміти, що почалися перейми?