Які ознаки пологів?

Фото - Які ознаки пологів?

На 38-40 тижні вагітності, як правило, нормально протікає вагітність завершується пологами. Як вчасно зрозуміти, що процес скоро почнеться? Адже важливо не пропустити момент і вчасно з'явитися в пологовий будинок, якщо, звичайно, ви не плануєте народжувати в домашніх умовах.

Якщо у вас чекають повторні пологи, то, швидше за все, вони відбудуться на 38-39 тижні, а перші пологи відчує наближення пологів на тиждень-два пізніше. Але для власного спокою з 37-38 тижня можна вже тримати вдома в зібраному вигляді документи і речі, необхідні для вступу до пологового будинку (для себе і для вашого малюка).
Ознаки перед пологами

Перед пологами організм буде давати якісь сигнали, за якими ви можете вирахувати наближаються пологи. Наприклад, до таких ознак можн оотнесті:

  • опускання живота;
  • посилення тягнуть болю в попереку;
  • прискорене сечовипускання;
  • позиви до дефекації;
  • відходження слизової пробки;
  • сутички (пам'ятаєте, що справжні сутички мають регулярний характер, тобто виникають через приблизно рівні проміжки часу, які поступово скорочуються. Помилкові носять нерегулярний характер і, як правило, вони безболісні).

Не хвилюйтеся, коли настануть сутички, - ви відразу це зрозумієте, оскільки такий процес неможливо переплутати ні з чим. На всяк випадок ще раз обговоріть з лікарем ваші дії при початку пологів і їх перші ознаки. Не поспішайте відразу в пологовий будинок, якщо ваше самопочуття не погіршився. Будинки рідкісні сутички переносити однозначно легше, ніж в порожньому пологовому залі на самоті. У будь-якому випадку, якщо ви помітите початок кровотечі, в екстреному порядку звертайтеся за медичною допомогою. Також не слід зволікати, якщо частота переймів становить одну сутичка в п'ять-сім хвилин тривалістю приблизно на хвилину. Сміливо збирайте речі, якщо ще не зібрали, і вирушайте в пологовий будинок - самостійно або на машині швидкої допомоги.

Додаткову інформацію по темі провісників пологів ви зможете отримати зі статей: Скільки залишилося до пологів і Коли їхати в пологовий будинок.


» » Які ознаки пологів?