Як підробити печатку?

Фото - Як підробити печатку?

Необхідність отримати печатку в обхід уповноваженої особи може виникнути у кого завгодно. Для вирішення цього завдання існує кілька способів, як простих, так і досить складних.
Підробка печаток і штампів: кухонний спосіб


Найбільш простим і доступним варіантом підробки печаток і штампів є дідівський спосіб з вареним курячим яйцем. Для його реалізації необхідно зварити яйце круто і очистити його без пошкодження білка. Після цього його слід один раз відкатати за наявним зразком штампа і відразу ж в потрібному документі або на чистому бланку.

Важливо, щоб під час всієї операції яйце було гарячим, а рухи чіткими. На жаль, прокатати яйце за старою друку не вдасться, що значно зменшує можливості такої методики.

Підробка печаток і штампів: офісний спосіб

Століття інформаційних технологій значно спростив всі аспекти життя, в тому числі і таке питання, як підробка печаток. Відскановане зображення штампа можна легко очистити від зайвих деталей в будь-якому графічному редакторі і віддрукувати на кольоровому струменевому принтері.

Якщо ж зразок занадто забруднений сторонніми написами або текстом, його можна відтворити за допомогою програми для підробки печаток. Такі додатки як Stamp, відмінно підійдуть і тим користувачам, хто не має достатнього досвіду роботи в графічних редакторах. Інструмент же «змазування» додає реалістичності готовому зображенню.

У будь-якому випадку потрібно максимально точно дотримуватися пропорції і частіше користуватися лінійкою. Даний спосіб добре підійде для підготовки «липових» довідок для дитини в школу, лікарняних листів та інших маловажних документів. А ось на паперах, які висуваються в серйозні державні установи або банки, печатки і штампи так краще не підробляти. При перевірці буде виявлено, що замість чорнила використовувалася фарба для принтера.

Підробка печаток і штампів: кондитерський спосіб

Підробка самого високого класу готується за допомогою вощеного паперу, часто використовується в якості підкладки до самоклеючим листам. На ній лазерним принтером роздруковується вже готовий ескіз, створений в тій же програмі Stamp, наприклад. При цьому, в настройках принтера не слід виставляти сберегающий режим.

Далі, для виготовлення основи майбутнього штампа потрібно розтопити 2-3 льодяника і дати їм затвердіти в плоскій формі з паперу. Після цього надруковане зображення акуратно притискається до карамельної поверхні. Тонер легко відстає від вощеного паперу і перекладається на липке підставу.

Опускаючи ж отриману конструкцію на 1-2 міліметра в теплу воду, можна домогтися розчинення НЕ зафарбованих ділянок карамелі і виникнення рельєфу друку. Така заготовка, якщо її покрити лаком, прослужить не один рік.


» » Як підробити печатку?