Чи вірити ворожкам?

Фото - Чи вірити ворожкам?


За своєю природою ми так влаштовані, що нам завжди цікаво зазирнути в майбутнє ... Щось дізнатися і переконатися у своїх припущеннях, а може бути навпаки, розвіяти страх. Давайте ж разом спробуємо відповісти на актуальне нині питання: чи варто вірити ворожкам і звертатися до них за допомогою? Адже люди, що володіють магічними здібностями і готові втамувати наш інтерес, з року в рік користуються популярністю і довірою мільйонів громадян.
Чи вірити ворожкам: за і проти

Як правило, до ворожок, чаклунів або астрологів нас приводить страх перед майбутнім. У важкий період життя нам здається, що виходу з непростої ситуації не існує. Кожен з нас в такий момент переслідує свої цілі: хтось хоче дізнатися, що його чекає, хтось хоче повернути любов, а хтось готовий нам у цьому допомогти і хоче заробити грошей. Так можна вірити чи ворожок і як не стати ошуканими?

Позитивні підстави ворожінь

  1. Ви можете вірити ворожкам, тому що ви так хочете. Це ж ваша особиста справа, кому ви зібралися довіряти. Проте варто пам'ятати, що будь-які ворожки, якщо і можуть щось побачити, то лише один варіант розвитку подій вашого життя з безлічі. Ви, повіривши їй, можете підлаштуватися під її передбачення. Але в житті почнуть відбуватися не завжди хороші речі, яких можна було б уникнути.
  2. На нетривалий період часу вам стане легше, і ви заспокоїтеся. Адже будь-яка ворожка, це, в першу чергу, хороший психолог. Наприклад, якщо у вас проблеми в особистому житті, то ворожка, швидше за все, скаже, що скоро ви зустрінете свою половинку або вийдіть заміж. Чи вірити ворожкам в такому випадку, вирішувати тільки вам.

  3. Вас всерйоз змусять задуматися про життя. Адже в повсякденному житті не завжди можна виділити час, щоб проаналізувати якісь деталі.

Чому ворожок не варто довіряти

  1. Пам'ятайте, що це всього лише одноразова допомога. Труднощі виникають не просто так, вони дають нам досвід, щоб наступного разу ми ставали мудрішими і змогли їх уникнути. А ви хочете перекласти вирішення проблеми на сторонню людину. У підсумку ваша проблема може і зважитися, але її причину ви не викорените. І, через час, знову зіткнетеся з нею.
  2. Візити до ворожок і надія на сторонню допомогу дуже затягують людей. З часом ви почнете помічати, що гаманець стає все тонше і тонше, а сили після кожного сеансу і очікування кудись зникають. Подумайте, чи варто таких витрат те, що вам скажуть. Адже ви ніколи не дізнаєтеся, насправді ворожка все це побачила або просто вам вселила.

  3. Будь похід до ворожки - це зняття з себе відповідальності за власне життя. Вас почнуть прогнозувати, говорити вам, що у вас порча, пристріт, і як тільки ви їх зніміть, все почне налагоджуватися. Можна вірити чи ворожок, які намагаються нам допомогти? 90% тих, хто пропонують свої послуги - вірити не можна. Зняти якийсь негатив ви зможете самостійно вдома, наприклад, за допомогою свічок, досить пошукати інформацію в інтернеті. А ось, якщо при кожній складній ситуації ви будете йти до ворожки і знімати порчу, то ви не тільки розоритесь, а й загрузнемо в ілюзіях, що ваші проблеми самі собою вирішуються.

Одним словом, чи можна вірити ворожкам і звертатися до них надалі, вирішувати тільки вам. Але перед тим як ви прийміть рішення, подумайте, а що вам це дасть окрім матеріальних витрат? Адже точно також ви б могли запрограмувати себе самостійно на позитивний результат, і при цьому нікуди не звертаючись. Досить повірити в себе, у свої сили і посміхнутися своєму майбутньому, яке обов'язково відповість вам взаємно.


» » Чи вірити ворожкам?