Чи вірити гороскопам?

Фото - Чи вірити гороскопам?

Сучасне суспільство по-різному ставитися до гороскопів: одні їх не визнають, другі живуть по ним, в той час як треті - ставляться нейтрально. Але одне є незаперечним фактом, все люди часом заглядають в гороскопи. Чим же вони так приваблюють, і чи варто вірити гороскопам?
Думка вчених

Зараз практично у всіх журналах і газетах друкуються гороскопи, і більшість людей хоча б з цікавості заглядають в них. Адже так хочеться дізнатися своє майбутнє, хоча б на тиждень. Але, на думку психологів, така цікавість здатне завдати шкоди, особливо тим, хто вірить в гороскопи беззастережно. Оскільки читаючи про майбутні події, людина підсвідомо програмує себе на події, описані в них. В результаті і відбуваються події, які були описані в тих чи інших журналах. Тому висновок тільки один гороскопам вірить не потрібно, краще замість цього налаштувати свою свідомість на удачу, яка неодмінно прийде у ваше життя. Вчені впевнені, що людина сама будує своє життя і йому не потрібні ніякі гороскопи, головне - повірити у власні сили. Тоді нещастя оминуть, а життя буде грати тільки яскравими фарбами.

Думка магів

Варто відзначити, що астрологія є давньої наукою, завдяки якій можна дізнатися багато корисного і уникнути нещасть. Астрологи і маги сходяться на думці, що гороскопи, надруковані в різних періодичних виданнях та озвучені по телевізору, нічого спільного до справжньої астрології не мають, оскільки були складені журналістами або психологами. Професійний астролог при складанні гороскопу враховує всі дані про людину, і створює для нього саме персональний гороскоп. Йому і варто довіряти, оскільки достовірність такого гороскопу досить висока. Ось чому на питання, чи можна вірити гороскопам, маги дадуть відповідь позитивно і приведуть безліч прикладів, що підтверджують це. Тим більше, що світ знав безліч астрологів, передбачення яких збувалися в точності до дрібниць.

Думка простих людей


Більшість звичайних людей, як показує статистика, вірить у гороскопи і з задоволенням у них заглядає, це і пояснює таку їхню популярність. Однак є й багато закоренілих скептиків, які піддають їх сумніву, вважаючи гороскопи розвагою для домогосподарок або тих, кому нічим зайнятися. Деякі ж категорично проти гороскопів, оскільки не хочуть грати з долею, заглядаючи в майбутнє, вірячи, що так їх обійдуть багато неприємності.

Відповідь на питання чи вірити гороскопам чи ні, напрошується тільки один, потрібно ставитися до гороскопів з часткою іронії, якщо в них написано, щось хороше, то обов'язково варто сподіватися, що так і буде, а якщо ж щось погане, то можна просто забути і швидше за все воно обійде вас стороною.


» » Чи вірити гороскопам?