Що робити якщо гра вилітає?

Фото - Що робити якщо гра вилітає?

Для багатьох гравців так звані лаги і підвисання в іграх є справжньою напастю. І якщо любителі консолей можуть не побоюватися, що їхня гра зависне (якщо та є ліцензійною копією та в будинку є налагоджений інтернет), то володарі ПК ризикують самі зависнути з грою на багато годин.
Чому гра вилітає?

Найбільш частою причиною того, що гра вилітає або зависає, є занадто низькі характеристики комп'ютера. Розробники ігор не дарма вказують на диску з грою три види вимог: мінімальні, рекомендовані та високі. Тому перш, ніж приступати до якихось заходів, подивіться на вимоги і зіставте їх з характеристикою вашого комп'ютера. Можливо, вам просто потрібно знизити налаштування на рівень нижче - це робиться прямо в грі в налаштуваннях.

Якщо ж ви впевнені в тому, що з вашим ПК все в порядку, то для початку перевірте драйвера системи і переустановите Direct X до останньої версії. Завантажуйте дане ПО з сайтів виробника або офіційних дистриб'юторів.

Якщо гра все ще вилітає


У випадку, якщо нічого не допомогло, тоді варіанти проблем можуть бути наступні.

  1. У вас включений антивірус. Часто буває так, що антивірус сприймає гру, як шкідливе ПЗ. Просто вимкніть його і перезапустіть гру.
  2. Перегрів компонентів. Сучасні ігри вимагають великих енерговитрат. Через це часто відбуваються перегріви. Як варіант, можна грати певний час, щоб не перевантажувати компоненти комп'ютера. Або ж можна встановити більш досконалу охолоджуючу систему. Обов'язково стежте за температурою вашого комп'ютера під час гри.
  3. Інші програми вимагають уваги користувача. Деякі з програм, наприклад, установочні можуть вимагати уваги користувача в момент або по завершенню установки. Причому, про це вони можуть повідомляти через трей, що може бути непомітно. Тому відключіть інші програми під час гри.
  4. Піратська версія. Якщо гра була завантажена з торрент-трекера, не варто дивуватися, що з нею постійно щось відбувається. Причин тому може бути маса. Кращим варіантом буде скачати інший торрент гри або ж купити ліцензійну версію.
  5. Погане з'єднання. Якщо ви граєте через мережу, то, можливо, проблеми у вашого провайдера. У цьому випадку слід перезапустити модем. Якщо ж це не допомогло, слід звернутися до провайдера.

Таким чином, всі проблеми з іграми на ПК можна звести до технічних та проблемам ПЗ. Окремим випадком може бути неправильна установка гри. Зазвичай виробник у спеціальній інструкції вказує, які проблеми можуть виникнути у гравця при установці і запуску гри. У той же час, якщо ви використовуєте для гри емулятор, то слід при виникненні проблем звертатися до авторів продукту для отримання даних про налаштування.

Докладніше про те, чому гри вилітають можна дізнатися в статті Чому вилітають гри.


» » Що робити якщо гра вилітає?