Як це - "лага"?

Фото - Як це -

Людина проводить мало часу в інтернеті і за комп'ютерними іграми, якщо не знає, як це - лага.

Лаг (від англ. Lag) - затримка в часі між відправляється комп'ютерній програмі запитом і одержуваних на нього відповіддю. Похідне лага увійшло в побут користувачів інтернету і геймерів для позначення затримок в роботі онлайн ігор, сервісів, програм та іншого.

Лаги в онлайн іграх

В онлайн іграх лаги обумовлені необхідністю передачі пакетів даних від клієнта (людини) до сервера і назад через мережу інтернет. Причиною суттєвих лагов може бути як низька швидкість з'єднання, так і завантаженість каналів передачі даних.

Так, якщо ви граєте в онлайн гру, і вам заважають сильні (довгі) лаги, вам слід спробувати звільнити канал зв'язку: відключити торренти і інші, що використовують інтернет з'єднання програми. Якщо гра не перестала лага, то причина може бути або в малої продуктивності вашого комп'ютера, або в малій швидкості з'єднання, або в завантаженості сервера. У першому випадку вам варто подумати про оновлення заліза, у другому - про зміну тарифного плану у провайдера, а в третьому зробити щоб не лагало у вас вже можливості немає.

Лаги при роботі комп'ютера

При роботі з додатками на комп'ютері, та й при обробці інформації в принципі, лаги можуть бути наслідком засміченості реєстру, зараження вірусами, або знову ж малою продуктивністю вашого заліза.

Якщо справа не в слабкості заліза, спробуйте почистити комп'ютер спеціальними утилітами начебто CCleaner і перевірити його на віруси. Якщо і це не допомогло - переустановите операційну систему.


» » Як це - "лага"?